Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 na Stadionie Śląskim. Polsat zaprasza na dyskotekę roku

Polska

Najpopularniejsze hity ostatniego półwiecza, m.in. "Rivers Of Babylon", "Dancing Queen" i "Waterloo", ale też "Daj mi tę noc" i "Kalashnikov". Polsat zaprasza na największą imprezę disco w Polsce na Stadionie Śląskim. Organizatorzy gwarantują przeboje, przy których mogą bawić się wszyscy, niezależnie od wieku i tanecznych umiejętności. Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - 31 grudnia od godz. 20.

Gospodarze zabawy przygotowali ekscytującą muzyczną podróż od lat 70. po dzisiejsze czasy. W trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 artyści wykonają swoje najpopularniejsze utwory oraz covery polskich i międzynarodowych przebojów.

 

Na Stadionie Śląskim wystąpi m.in. frontmanka słynnego niemieckiego zespołu disco dance Boney M - Liz Mitchell. To właśnie ona śpiewała "Rivers Of Babylon", "Daddy Cool” i zakazany w PRL hit grupy "Rasputin".

 

THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA

 

Uczestnicy Sylwestra z Polsatem usłyszą królujący w latach 70. na szczytach list przebojów "Dancing Queen" oraz "Waterloo", którym Abba wygrała konkurs Eurowizji w 1974 roku. Największe hity grupy zaprezentuje najlepszy na świecie cover band grupy, czyli THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA ze Szwecji. Formacja ta powstała w 2001 roku. Wystąpiła w 40 krajach na pięciu kontynentach.

 

Będą mogli też tańczyć w rytm "Volare" i "Bamboleo", które zagra The Gipsy Band, prezentujący piosenki właśnie z repertuaru tego hiszpańskiego zespołu.

 

Na największej zimowej dyskotece w Polsce nie zabraknie też Maryli Rodowicz, która ma zaskoczyć nie tylko kostiumami, ale i repertuarem. "Daj mi tę noc" i "Miłość w Zakopanem” zaśpiewa Sławomir i a "Kalashnikova" Bregovica wykonają Enej i Maryla Rodowicz.  Łobuzy rozbawią swoim "Ona czuje we mnie piniądz”. Ewa Farna wzruszy przebojem "Wszystko albo nic", a Michał Szpak przedstawi "Color Of Your Life".

 

Na Stadionie Śląskim zaśpiewają też m.in.: Grzegorz Hyży, Cleo, Ewelina Lisowska i  Feel.

 

Sylwestra poprowadzą: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, a także Kabaret Para nr 2  czyli Beńcia i Reńcio (Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk) oraz młoda para nr 1 Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.  

 

Ponad 250 artystów

 

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 wystąpi ponad  250 artystów. Balet  poprowadzi tancerz i choreograf Tomasz Barański.

 

Na Stadionie Śląskim powstała już ogromna multimedialna scena o powierzchni 630 metrów kwadratowych i wysokości 22 metrów. Scena waży ok. 300 ton, czyli więcej niż największy samolot pasażerski na świecie. Koncert pokaże 15 kamer.

 

Z uwagi na otoczenie stadionu, usytuowanie w Parku Śląskim w bliskiej odległości od Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, a także ze względu na prośby mieszkańców, organizatorzy zrezygnowali z pokazu sztucznych ogni.

 

Gospodarzami "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018" są Telewizja Polsat, Miasto Katowice i Województwo Śląskie, a organizatorami - Stadion Śląski i firma Music Company. Patronami medialnymi są "Fakt" i Radio Eska.

 

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - 31 grudnia od  godziny 20 na stadionie i w Polsacie.

 

 

dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie