"Taniec z Gwiazdami" z nagrodą Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej

Kultura

Nagrodę specjalną dla najlepszego programu rozrywkowego otrzymała Telewizja Polsat za program "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Wyróżnienie Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej zostało wręczone podczas uroczystej gali 45. Międzynarodowej Konferencji Wystawy PIKE w Łodzi.

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej zrzesza m.in. operatorów, producentów, dystrybutorów sprzętu i usług. Hasło tegorocznego spotkania w Łodzi to "Nowa Generacja Mediów i Telekomunikacji".

 

O Nagrodę Tytanowego Festiwalu Kanałów Tematycznych walczyli nadawcy, którzy nadają swoje programy w sieciach kablowych w Polsce. Jury wybrało nominowanych i laureatów w kategoriach: "Wydarzenie roku", "Kampania promocyjna", "Współpraca z operatorami" i "Kanał rozrywkowy".

 

W kategorii "Wydarzenie roku" zwyciężył Viasat World za launch kanał Epic Drama. Za najlepszą kampanię promocyjną nagrodzono z kolei telewizję AXN za za kampanię serialu "Ultraviolet".

 

Zwycięzcą w kategorii "Kanał rozrywkowy" został TVN Style. Natomiast laureatem konkursu o nagrodę Tytanowego Oka w kategorii "Współpraca z operatorami" został kanał Kino Polska.

 

Podczas gali zostały również wręczone Nagrody Specjalne dla najlepszych programów rozrywkowych emitowanych zarówno w kanałach tematycznych, jak i w głównych kanałach telewizyjnych. Uhonorowani zostali: Telewizja Polska za program "The Voice of Poland", TVN za program "Milionerzy" oraz Telewizja Polsat za "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

 

 

 

zdr/dro/ polsatnews.pl, wirtualnemedia.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie