Mikołajkowy Blok Reklamowy po raz 15. wspiera chore dzieci

Polska

Już wkrótce 15. charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy. W ten sposób Telewizja Polsat pomaga chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji Polsat. Specjalny blok reklamowy pojawi się w Polsacie, telewizji internetowej IPLA i na polsat.pl 6 grudnia o 18:45. Aby pomóc - wystarczy oglądać. Wszystkie wpływy z reklam trafią na leczenie i rehabilitację najmłodszych. Fundacja pomogła już ponad 33 tys. dzieci.

Będzie to jubileuszowa, piętnasta edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego.

 

Wpływy z akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media, obliczone na podstawie wyników oglądalności, przekazywane są w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

 

Ponownie w rolę Świętego Mikołaja wciela się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski. W tym roku wspomogą go dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport oraz gwiazdy produkcji znanych z anteny Telewizji Polsat. Będą to: Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat - Dorota Gawryluk, a także Paulina Chylewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Jarosław Gugała, Bogdan Rymanowski, Maciej Dowbor, Paweł Królikowski i Bartosz Kwiatek.

 

- Mikołajkowy Blok Reklamowy to już przedświąteczna tradycja. Tradycja, która sprawia, że nie wychodząc z domu każdy może stać się Świętym Mikołajem i w prosty sposób pomóc chorym dzieciom. Niezmiennie, 6 grudnia o 18:45 możemy zrobić ten prosty gest. Wystarczy usiąść przed telewizorem, a im wyższe wyniki oglądalności tym więcej pieniędzy zbierzemy na wsparcie potrzebujących - mówi prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldridge-Holc.

 

Od 21 listopada Telewizja Polsat i stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach zapraszają widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Zapowiedzi są też emitowane w telewizji internetowej IPLA i w radiu MUZO.FM.

 

Kampania została zrealizowana przez Telewizję Polsat.

 

Podczas poprzednich 14. edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego udało się zebrać ponad 17,5 mln zł.

  

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 33 378 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 211 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny.

 

W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 230 117 406,85 złotych. Więcej informacji o działaniach Fundacji POLSAT – www.fundacjapolsat.pl.

 

Fundacja jest też autorem programu "Wystarczy chcieć", który ukazuje się w Polsat News w niedziele o godz. 13:30.  Przedstawia on  historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, ale też problemy, z którymi borykają się dzieci zdrowe. Wszystkie odcinki programu dostępne są tutaj.

Telewizja Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie