Podzielmy się dobrem w te Święta. Nowe spoty Fundacji Polsat

Polska
Podzielmy się dobrem w te Święta. Nowe spoty Fundacji Polsat
Polsat
Od 14 grudnia w Polsacie będą emitowane nowe spoty Fundacji Polsat. W nagraniach brały udział gwiazdy znane z produkcji Polsatu.

Od 14 grudnia emitowane są nowe spoty Fundacji Polsat. W nagraniach brały udział gwiazdy znane z produkcji Polsatu: Magdalena Stużyńska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jan i Lenka Kliment, Katarzyna Zielińska, Wojciech Błach, Krzysztof Ibisz, Rafał Maserak i Jerzy Mielewski, a także podopieczni Domu dla Dzieci w Otwocku, który wspiera Fundacja Polsat.

"Nie potrzeba wiele, aby zrobić coś dobrego dla innych. Podzielmy się ciepłem i miłością z tymi, którzy tego potrzebują" - zachęcają gwiazdy Polsatu podczas dekorowania świątecznych pierniczków.

Nowe świąteczne spoty Fundacji

W najnowszych spotach znane twarz Polsatu namawiają, aby widzowie wysyłali SMS-y, z których dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Świąteczne życzenia przy pięknie udekorowanej choince składają podopieczni Domu dla Dzieci w Otwocku. Placówkę tę wspiera Fundacja Polsat.

 

ZOBACZ: Fundacja Polsat i Amazon przekazały 220 tys. zł na budowę Domu Opieki Wyręczającej we Wrocławiu

 

Widzowie Polsatu mogą zobaczyć najnowszą produkcję promującą Fundację Polsat między 14 grudnia a 6 stycznia. Reżyserem spotów jest Andrzej Szajewski, a producentem Luiza Biedrzycka.

  

Pierniczkowanie z gwiazdami online

Przygotowania do Bożego Narodzenia będą również obecne na profilu Fundacji Polsat na Instagramie. A to za sprawą pierniczkowania online organizowanego 13, 19 i 22 grudnia. W akcji biorą udział m.in. Aneta Zając, Wojciech Błach, Nicole Bogdanowicz, Magdalena Stużyńska oraz Jerzy Mielewski.

 

ZOBACZ: Fundacja Polsat i Amazon ze wsparciem dla dzieci chorych na nowotwór

 

Zaproszone do pierniczkowania gwiazdy będą dzielić się swoimi wspomnieniami Świąt Bożego Narodzenia z czasów dzieciństwa, przypominać rodzinne tradycje czy prezenty znalezione pod choinką, które utkwiły im najbardziej w pamięci.

 

W pierwszym pierniczkowaniu 13 grudnia o godzinie 17:00 wzięli udział Aneta Zając i Wojciech Błach, aktorzy serialu "Pierwsza Miłość".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

Wsparcie dla Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek

W tym wyjątkowym okresie Fundacja Polsat wraz z Grupą Polsat już drugi rok z rzędu wesprze Fundację Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek, przekazując darowiznę w wysokości ponad 60 tysięcy złotych.

 

ZOBACZ: Nowoczesna aparatura dla chorych dzieci. Fundacja Polsat przekazała sprzęt oddziałowi pediatrii

 

Hospicjum udziela pomocy paliatywno-hospicyjnej dzieciom z chorobami ograniczającymi życie, chorobami nowotworowymi oraz przewlekłymi i nieuleczalnymi chorobami okresu rozwojowego.

Fundacja Polsat od 24 lat pomaga dzieciom

Fundacja Polsat, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu czterech lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców.

 

ZOBACZ: Fundacja Polsat przekazała 150 tys. złotych na remont Ośrodka Symulacji Chirurgii Małoinwazyjnej u Dzieci

 

Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 37 762 małych pacjentów i wsparła finansowo 2 635 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny, a także szkoły, przedszkola i placówki, w których przebywają dzieci w pieczy zastępczej. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 257 068 233,87 złotych. Fundusze na prowadzenie działalności pochodzą z ogólnopolskich kampanii, darowizn, dotacji wielu firm i osób prywatnych.

red/ Polsat, Polsat News, Fundacja Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie