Bydgoszcz: jednym ciosem znokautował ekspedientkę w sklepie. Poszło o brak maseczki

Polska
Bydgoszcz: jednym ciosem znokautował ekspedientkę w sklepie. Poszło o brak maseczki
Nagranie z monitoringu
Do pobicia doszło w jednym ze sklepów w Bydgoszczy

44-latek wszedł do osiedlowego sklepu w Bydgoszczy bez maseczki, a gdy ekspedientka odmówiła mu sprzedaży towarów, silnym ciosem w twarz powalił ją na ziemię. Kobieta straciła przytomność. Zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring.

Do zdarzenia doszło w środę przy ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy. Mężczyzna wchodził do sklepu dwa razy. Gdy spotkał się z pierwszą odmową, wulgarnie skomentował to i próbował koszulką zasłonić usta. To nie przekonało sprzedawczyni, dlatego wyszedł, wyzywając i grożąc jej.  

 

ZOBACZ: Koronawirus w restauracji McDonald's. Sanepid poszukuje klientów

 

Po chwili wrócił w maseczce. Ponieważ jednak wcześniej obraził ekspedientkę, ta poinformowała, że go nie obsłuży. Wówczas 44-latek zadał jej silny cios w twarz. Kobieta osunęła się na ziemię, straciła przytomność. 

 

Chwilę później zauważył ją jeden z klientów, który wezwał pogotowie oraz policjantów. 23-latka została przewieziona do szpitala na badania.

 

- Miałam rozcięte pół wargi, konieczne było szycie. Krew miałam na całej buzi - mówi reporterowi Polsat News pobita ekspedientka. Dodała, że ma założonych kilka szwów, bo rana była szarpana.

 

Wideo: pobił pracownicę sklepu w Bydgoszczy. Poszło o brak maseczki

  

 

Sprawą zajęli się kryminalni z bydgoskich Wyżyn. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i wytypowali sprawcę. 

 

Okazał się nim mieszkaniec bydgoskich Kapuścisk. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności, a także gróźb karalnych.

 

ZOBACZ: Pijany pradziadek upadł na niemowlę. Dziecko zmarło

 

Sprawcy grozi wysoka kara pieniężna, bowiem poinformowano sanepid o złamaniu przez niego obowiązujących przepisów dotyczących obostrzeń.

ml/luq/ Wydarzenia, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie