Zapomnieli wpuścić psa do domu. Ten zadzwonił do drzwi [WIDEO]

Świat
Zapomnieli wpuścić psa do domu. Ten zadzwonił do drzwi [WIDEO]
Reddit/u/therobfox
Pies obudził właścicieli o godz. 2 w nocy

Rodzinę Fox'ów mieszkającą w domu jednorodzinnym w Georgii (Stany Zjednoczone) o godz. 2 w nocy obudził dzwonek do drzwi frontowych. Przed wejściem stała suczka o imieniu Chika, którą domownicy zapomnieli wpuścić na noc do domu. Na nagraniu z kamery, opublikowanym w serwisie Reddit widać, jak pies wącha kamerę, a następnie wciska łapą przycisk dzwonka.

Wideo w internecie opublikował Robert Fox - właściciel psa. W komentarzach wytłumaczył, że jego syn zapomniał wpuścić psa przed pójściem spać.

 

Właściciel sięgnął po broń

 

"Gdy usłyszałem dzwonek, przestraszony wyjąłem broń i podszedłem do drzwi. Wtedy żona powiedziała mi, że przed wejściem stoi nasz pies. Potem z emocji długo nie mogłem zasnąć" - przyznał mężczyzna.

 

 

Na nagraniu widać, że Chika po tym, jak wciska dzwonek do drzwi, grzecznie czeka na werandzie. Choć nagranie po chwili się urywa, to właściciel zapewnia, że pies po chwili ponownie nacisnął przycisk.

 

"To pół labrador. Całe dnie spędza na podwórku (i najwyraźniej ostatnią noc również). Dużo je i dużo spala" - dodaje właściciel.

 

ZOBACZ: Młodego wilka potrącił samochód. Weterynarz uratował mu życie

bas/msl/ polsatnews.pl, Daily Mail
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie