Warszawa. Niebezpieczny incydent w metrze. Policja szuka sprawcy

Polska
Warszawa. Niebezpieczny incydent w metrze. Policja szuka sprawcy
Wikimedia/Policja Warszawa
Policja prosi o pomoc ws. niebezpiecznego incydentu w warszawskim metrze

Policjanci z Warszawy poszukują mężczyzny, który na stacji metra Dworzec Gdański usiłował zepchnąć z peronu pod nadjeżdżający pociąg kobietę i mężczyznę. Funkcjonariusze udostępnili nagranie, na którym widać zdarzenie. Apelują o kontakt osób, które rozpoznają sprawcę.

Policjanci ze śródmiejskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania zabójstwa.

 

ZOBACZ: Śmierć policjantów z Wrocławia. Nowe informacje ws. Maksymiliana F.

Warszawa. Incydent w metrze. Policja prosi o pomoc

Do przestępstwa doszło na peronie stacji metra Dworzec Gdański. Nieznany sprawca usiłował zepchnąć z peronu pod nadjeżdżający pociąg kobietę i mężczyznę. Zdarzenie to oraz wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

 

ZOBACZ: Wrocław. Policjanci żegnają poległych funkcjonariuszy. Pokazano zdjęcia

 

Policja apeluje, by każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, skontaktował się z policją telefonicznie lub osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Nagranie z incydentu można zobaczyć m.in. na facebookowej stronie polsatnews.pl.

 

"Informacje na temat osoby, powołując się na numer sprawy KRP-PZ-3703/23,4314-6.Ds.1454.2023.III można przekazać, dzwoniąc na numer 4772 391 13, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl" - wskazuje policja. 

mak/kg / Polsatnews.pl / policja.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie