Krosno: 23-latek z nożem atakował przechodniów. Policja szuka świadków

Polska
Krosno: 23-latek z nożem atakował przechodniów. Policja szuka świadków
Pixabay/Fleimax
Policjanci z Krosna ujęli 23-latka, który groził przechodniom nożem

Chodził z nożem w ręku i groził przypadkowo napotkanym osobom na ulicy Czajkowskiego w Krośnie. 23-latek - gdy zauważył, że na miejsce przyjechali policjanci - zaczął uciekać. Mężczyznę udało się zatrzymać, a mundurowi apelują teraz do mieszkańców, którzy mogli paść ofiarą agresora, by zgłaszali się na komendę.

W piątkowe popołudnie ulicą Czajkowskiego w Krośnie szedł agresywny mężczyzna. Zaczepiał przechodniów i groził im trzymanym w ręce nożem.

 

ZOBACZ: Nożownik z Kadzidła. 18-letni Albert G. usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa


Zawiadomienie o niebezpiecznej sytuacji przyjęli mundurowi krośnieńskiej komendy miejskiej. Po przyjeździe na miejsce zobaczyli osobę, która odpowiadała rysopisowi sprawcy. Gdy mężczyzna zobaczył radiowóz, zaczął uciekać
 
Mundurowi dogonili 23-latka, a potem odprowadzili go do policyjnego aresztu

23-latek groził przechodniom nożem. Był trzeźwy

W chwili zatrzymania mężczyzna miał przy sobie dwa noże. - Nie posiadamy informacji, by któryś z zaatakowanych przechodniów odniósł obrażenia - przekazał podkom. Paweł Buczyński w rozmowie z portalem krosno112.pl.  


Mężczyznę przebadano na zawartość alkoholu w organizmie - był trzeźwy. Policja zaapelowała do potencjalnych świadków i ofiar. Każdy, kto ma informację w sprawie, może skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Krośnie pod numerami telefonu - 47 828 33 10 lub 112.  

kar/wka / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie