Pomorskie: Wypadek pod Człuchowem. Traktor zderzył się z samochodem osobowym

Polska
Pomorskie: Wypadek pod Człuchowem. Traktor zderzył się z samochodem osobowym
Facebook/OSP Debrzno
Osobowe volvo zderzyło się z ciągnikiem rolniczym

W gminie Debrzno (woj. pomorskie) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym. W wyniku uderzenia traktor przewrócił się na bok. Z informacji przekazanych przez straż pożarną wynika, że kierowca pojazdu trafił do szpitala z urazem głowy.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na drodze powiatowej między Debrznem, a Uniechowem. Osobowe volvo zderzyło się z ciągnikiem rolniczym.

 

ZOBACZ: Lubelskie: Tragedia w lesie. Mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor

 

 

- W samochodzie osobowym podróżowały dwie osoby, mężczyzna i dziecko. Oni nie odnieśli żadnych urazów. Natomiast kierowca ciągnika rolniczego doznał uraz głowy - powiedział w rozmowie z radiem Weekend FM oficer prasowy KP PSP w Człuchowie Piotr Frankenstein.

 

 

Kierujący traktorem został przewieziony do szpitala w Chojnicach na dalsze badania. Według wstępnych ustaleń traktorzysta wymusił pierwszeństwo przejazdu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

 

ZOBACZ: Ładowanie spowodowało pożar samochodu elektrycznego? Niepokojący wypadek

 

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Debrznie informuje, że po wypadku droga została całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, ekipa pogotowia ratunkowego, policja oraz technik kryminalistyki. 

 

dsk / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie