Kujawsko-pomorskie. Groźny wypadek z udziałem motocykla. Wideo ku przestrodze

Polska
Kujawsko-pomorskie. Groźny wypadek z udziałem motocykla. Wideo ku przestrodze
KPP w Lipinie
Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym

Kobieta kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocyklowi. Gdy przecinała pas, po którym podróżował kierowca jednośladu wraz z pasażerką, doszło do zderzenia. Policja publikuje nagranie ku przestrodze.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę w miejscowości Krojczyn (woj. kujawsko-pomorskie). Około godziny 16:00 na skrzyżowaniu doszło do zderzenia auta osobowego i motocykla.

 

ZOBACZ: Lamborghini rozbite w Warszawie. Samochód warty był 1,6 miliona złotych

 

Jak relacjonuje policja, kierująca renault, 28-letnia mieszkanka powiatu włocławskiego, nie upewniła się, co do możliwości wykonania bezpiecznego manewru skrętu w lewo. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku motocykliście, który z impetem wbił się w boczne drzwi auta.

Nie ustąpiła pierwszeństwa. Straciła prawo jazdy

W wyniku zdarzenia kierujący kawasaki 40-letni mieszkaniec gminy Dobrzyń nad Wisłą i jego pasażerka wylecieli w powietrze i spadli na jezdnię. Oboje trafili do szpitala. Kobieta doznała poważnych obrażeń. Policjanci ustalili, że oboje kierujący byli trzeźwi.

 

WIDEO: Nie ustąpiła pierwszeństwa. Zajechała drogę pędzącemu motocykliście 

 

 

Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującej renault. Teraz czeka na rozprawę sądową.

 

"Zdarzenie zostało utrwalone na monitoringu i przedstawiamy je, jako ostrzeżenie. Na drodze należy zachować ostrożność i dokładnie upewnić się, co do możliwości wykonania manewru skrętu czy wyprzedzania. To już kolejny wypadek z udziałem motocykla w dopiero co rozpoczętym sezonie" - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Lipinie.

nb/dk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie