Lubelskie: Tragedia w lesie. Mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor

Polska
Lubelskie: Tragedia w lesie. Mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor
KPP Janów Lubelski
Na zdjęciach opublikowanych przez policję widać zniszczenia traktora

W lubelskim lesie doszło do tragedii, w której zginął 41-letni mężczyzna. Został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że maszyna zaczęła cofać się podczas podjazdu na wzniesienie i przewróciła się.

Do tragedii doszło do w środę po godzinie 16:00. Dramat, w którym zginął 41-letni mężczyzna, rozgrał się w powiecie janowskim, w województwie lubelskim.

 

W czwartek policja opublikowała oświadczenie o zdarzeniu. "Dyżurny (…) otrzymał zgłoszenie, że w lesie w miejscowości Zdziłowice Trzecie doszło do wypadku. Na miejscu policjanci ustalili, że 41-latek został przygnieciony przez ciągnik" - czytamy w oświadczeniu.

 

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna wjeżdżał ciągnikiem na wzniesienie. Wówczas maszyna zaczęła się cofać, a następnie przewróciła się. 41-latek zginął na miejscu.

Policja o "nieszczęśliwym wypadku"

Policjanci opublikowali zdjęcia maszyny, na których widać uszkodzenia, w tym w okolicach siedzenia kierowcy. Dalsze czynności mają pozwolić na ustalenie okoliczności zdarzenia.

 

ZOBACZ: Kujawsko-pomorskie. Groźny wypadek z udziałem motocykla. Wideo ku przestrodze

 

Wstępnie sprawę określono jako "nieszczęśliwy wypadek".

jk/kg / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie