Olsztyn: Pobili kobietę i przetrzymywali ją w mieszkaniu. Wcześniej pili alkohol

Polska
Olsztyn: Pobili kobietę i przetrzymywali ją w mieszkaniu. Wcześniej pili alkohol
KMP w Olsztynie
Policja zatrzymała w sprawie pięciu mężczyzn

34-latka z Olsztyna została brutalnie pobita i przetrzymywana w mieszkaniu przez mężczyzn, z którymi wcześniej spożywała alkohol. Policja zatrzymała pięciu mężczyzn w wieku od 28 do 39 lat.

Do zdarzenia doszło na początku lutego w jednym z mieszkań na terenie Olsztyna. 34-latka poznała mężczyzn, którzy zaprosili ją do domu - informuje olsztyńska policja.

 

Grupa spożywała alkohol. W pewnym momencie mężczyźni stali się agresywni, zaatakowali kobietę i brutalnie ją pobili. Następnie przetrzymywali 34-latkę w mieszkaniu.

 

ZOBACZ: Lidzbark Warmiński. Wójt Fabian Andrukajtis pobity do nieprzytomności na balu charytatywnym

 

Następnego dnia mężczyźni wyrzucili kobietę na ulicę. Pobita i zdezorientowana ofiara szukała pomocy w pobliskich mieszkaniach - podaje policja.

 

WIDEO: Pobicie 34-latki w Olsztynie

 

 

Zauważył ją miejscowy policjant, który był po służbie. Zajął się on kobietą, dał jej ciepły napój i ubranie, następnie powiadomił służby. 34-latka trafiła do szpitala.

Usłyszeli zarzuty

Po kilku dniach działań policja zatrzymała pięciu mężczyzn w wieku od 28 do 39 lat podejrzanych o związek z brutalnym pobiciem.

 

ZOBACZ: Poznań: 9-latek z Ukrainy pobity na rynku. Napastnikami nastolatkowie

 

Mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu, w tym uszkodzenia ciała i bezprawnego pozbawienia wolności.

 

Śledztwo w sprawie pobicia kobiety prowadzi Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe. W piątek sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzn tymczasowy areszt na trzy miesiące.

an / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie