Świebodzin. Sprawca brutalnego pobicia zatrzymany. Kazał ofierze całować buty

Polska
Świebodzin. Sprawca brutalnego pobicia zatrzymany. Kazał ofierze całować buty
Policja w Świebodzinie
Podejrzany o brutalne pobicie jest w rękach policji

Do sieci trafiło nagranie, na którym mężczyzna bije i kopie swoją ofiarę. Każe mu też całować buty, a na koniec grozi, że jeśli pobity zgłosi sprawę na policję, to zostanie zakopany żywcem. Funkcjonariusze poinformowali, że ujęli podejrzanego w tej sprawie. Ofiara nie zgłosiła się na policję.

"Podejrzewany o brutalne pobicie mężczyzny, zarejestrowane na nagraniu krążącym po sieci, jest już w rękach świebodzińskich policjantów. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia" - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie.

Brutalne pobicie. Kazał ofierze całować buty

Do pobicia miało dojść w województwie lubuskim w miejscowości Zbąszynek lub w jego okolicach. Jako pierwszy o sprawie poinformował serwis pościgi.pl.

 

ZOBACZ: Częstochowa. Policja szuka sprawcy pobicia pasażera tramwaju

 

Na nagraniu widać jak pobity mężczyzna krwawi. Oprawca ubliża mu, brutalnie bije i kopie. Ofiara musi przeprosić za coś, co powiedziała o samochodzie sprawcy. - Jeszcze raz powiesz coś o beemce, bo ciebie k…o na taki samochód nie stać - mówi sprawca.

 

W pewnym momencie każe ofierze całować buty kilku swoich kolegów. Potem chwyta głowę ofiary i dociska do butów dwóch lub trzech osób. Na koniec grozi: "Jak gdzieś to zgłosisz to ciebie k….o zakopię, przyjadę i zakopię, rozumiesz".

Do sieci trafiło też drugie nagranie

Jak informuje serwis, w sieci miało pojawić się też drugie nagranie. Na nim trzech pijanych mężczyzn skacze po dachu samochodu zaparkowanego w Zbąszynku. Jeden nosi szalik z godłem Polski. Wszyscy trzej krzyczą i śmieją się widząc wgnieciony dach auta. Według serwisu, mają to być sprawy pobicia.

 

Zatrzymany mężczyzna ma być dobrze znany świebodzińskim policjantom. Wciąż trwa ustanie ofiary, która zastraszona nie zgłosiła się na policję.

msm/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie