USA: Rodzice i starsza córka zginęli w katastrofie lotniczej. Para osierociła młodsze dziecko

Świat
USA: Rodzice i starsza córka zginęli w katastrofie lotniczej. Para osierociła młodsze dziecko
Unsplash, Stuart French/Facebook
USA: Rodzina zginęła w katastrofie lotniczej na Florydzie

Trzy osoby - ojciec, matka i starsza córka zginęli, gdy samolot z nieznanych przyczyn spadł do morza - przekazał "The Sun". W momencie śmierci rodziny ich młodsza córka przebywała u przyjaciółki. Jak powiadomiono, 42-letni ojciec dziewczynki w grudniu ubiegłego roku rozpoczął kurs latania samolotami.

42-letni Christian Kath razem z 43-letnią żoną Misty postanowili wynająć samolot na jeden dzień, by udać się ze swoją młodszą córką do pobliskiego miasta Venice na obiad. Gdy wracali na wybrzeżu Florydy w USA doszło do tragicznego zdarzenia - samolot spadł do morza.

 

Podczas wypadku Christian, Misty i ich 12-letnia córka zginęli. Według informacji przekazanych przez służby, ciało Misty zostało znalezione niedaleko wraku, ciało 12-letniej córki - w samolocie. Ciała Christiana nie udało się odnaleźć.

 

ZOBACZ: USA. Ciało 21-letniego Polaka wyłowione z jeziora Michigan. Trwa śledztwo ws. śmierci

 

W trakcie zdarzenia młodsza córka Christiana i Misty spędzała czas w domu swojej przyjaciółki - miała zostać tam na noc.

USA. Christian Kath uczył latać samolotami

Jak przekazały służby, nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Według portalu Christian Kath w grudniu ubiegłego roku rozpoczął naukę latania samolotami. W marcu 2022 roku w mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym podzielił się informacją, że znajduje się w połowie kursu. Jak dodawał, nie mógł się doczekać aż będzie mógł zabrać w podróż swoją rodzinę.  

 

Christiana Katha w mediach społecznościowych pożegnał współpracownik Stuart French. "W miniony weekend Christian wraz z żoną i córką stracili życie w katastrofie lotniczej na Florydzie. Chris był jednym z dobrych ludzi" - napisał na Facebooku. 

 


 

anw/pgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie