Lublin: Wiózł kolegę w bagażniku. Chciał go podwieźć na autobus

Polska
Lublin: Wiózł kolegę w bagażniku. Chciał go podwieźć na autobus
KMP Lublin
Policjanci udaremnili podróż z pasażerem w bagażniku

21-latek chciał podwieźć kolegę na autobus. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że znajomy podróżował w bagażniku. Za przysługę kierowca został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Dla młodego kierowcy z Lublina podróż z bratem i kolegą nie zakończyła się szczęśliwie. 21-latek przekonał się, że przewożenie pasażerów w bagażniku nie jest najlepszym pomysłem. 

 

ZOBACZ: Szwajcaria: Chciała zajrzeć do bagażnika. Samochód przejechał ją trzykrotnie

 

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie patrolując aleję Tysiąclecia w Lublinie, zwrócili uwagę na samochód marki Skoda. Samochodem jechało trzech mężczyzn, z czego jeden siedział w bagażniku. Dodatkowo kierowca poruszał się buspasem, a po chwili pomimo zakazu skręcił w prawo" - poinformował nadkom. Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

 

WIDEO: Wiózł kolegę w bagażniku

 

Wiózł kolegę w bagażniku. Dostał mandat i punkty karne

Samochód był zarejestrowany tylko na dwie osoby. - Przewożenie pasażera w bagażniku było niezgodne z prawem i bardzo niebezpieczne - przekazał policjant.

 

ZOBACZ: Holandia: Mały arsenał broni w bagażniku auta Polaka

 

Kierowca tłumaczył funkcjonariuszom, że wraz z bratem chcieli podwieźć kolegę na autobus. Podróż zakończyła się dla niego mandatem w wysokości 500 złotych i 12 punktami karnymi

adn/dk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie