USA. Pechowy złodziej. Pomylił drzwi ze sklepową witryną

Świat
USA. Pechowy złodziej. Pomylił drzwi ze sklepową witryną
Bellevue Police Department
Złodziej wpadł na szybę, odbił się od niej i padł nieprzytomny na podłogę

17-latek próbował ukraść luksusowe torebki ze sklepu Louis Vuitton. Uciekając w pośpiechu z łupami złodziej pomylił jednak drzwi ze sklepową witryną. Nastolatek z impetem wpadł na szybę, odbił się od niej i padł nieprzytomny na podłogę. Błąd srogo go kosztował, ponieważ chwilę później został zatrzymany.

Do próby kradzieży w sklepie ekskluzywnej marki Louis Vuitton doszło w Bellevue w amerykańskim stanie Waszyngton. W biały dzień do lokalu z luksusowymi produktami wszedł zakapturzony nastolatek.

 

ZOBACZ: RPA. Złodzieje ukradli całą szkołę. Zabrali każdy element

 

W pewnym momencie 17-latek zgarnął z półek kilka damskich torebek o wartości 18 tysięcy dolarów i próbował uciec z nimi ze sklepu bez płacenia.

Pomylił drzwi z witryną

Uciekając w pośpiechu z łupami w rękach pomylił jednak drzwi ze sklepową witryną. Z impetem wpadł na szybę, odbił się od niej i padł nieprzytomny na podłogę. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

 

 

Błąd będzie go wiele kosztował, ponieważ chwilę później do sklepu weszli wezwani na miejsce policjanci, którzy aresztowali 17-latka.

 

ZOBACZ: Terespol. Wycinał drzewa z działki leśnej. Ich pnie dla niepoznaki przykrywał mchem

 

Według śledczych nastolatek, którego personaliów nie ujawniono, był częścią większej szajki, która od dawna okradała sklepy w całej okolicy.

dk/grz / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie