Puławy. Trumna na środku ulicy. Kierowcy przejeżdżali obok

Polska
Puławy. Trumna na środku ulicy. Kierowcy przejeżdżali obok
Krzysztof Kosowski/Wikipedia/CC BY-SA 3.0 PL/Facebook/Ulka Cegiełka
Puławy. Trumna na środku drogi

Na środku jezdni, tuż obok skrzyżowania ulicy Piaskowej z Pustą w Puławach leżała... drewniana trumna. Właścicielka firmy pogrzebowej, zapewnia, że w środku nikogo nie było. Trumna najprawdopodobniej wypadała z karawanu.  

Fotografie przedstawiające drewnianą trumnę na środku ulicy w Puławach szybko obiegły media społecznościowe. Na zdjęciach widać, jak kierowcy zatrzymywali się, by na nią nie najechać. Inni zwalniali, by zrobić zdjęcie.

 

 

Puławy. Trumna na środku drogi

Jak przekazała właścicielka firmy pogrzebowej Memento Mori Grażyna Woźniak w rozmowie z "Dziennikiem Wschodni", o wszystkim dowiedziała się z sieci. Na początku myślała, że to fotomontaż. Jednak, gdy zobaczyła na zdjęciach firmowy karawan, zwróciła się do pracownika o wyjaśnienia. Mężczyzna zaprzeczył, by trumna wypadła z samochodu na ulicę.  

 

ZOBACZ: Lubuskie. Kilkaset zarzutów dla właściciela zakładu pogrzebowego

 

Według właścicielki firmy, trumna, która znalazła się na drodze, była pusta. Miejsce, w którym doszło do zdarzenia znajduje się niedaleko firmy pogrzebowej i jak powiadomiła Woźniak, pracownik być może załatwiał coś w pobliżu, ale nie uczestniczył tego dnia w pogrzebie. 

anw/ml/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie