USA. Kobieta dowiedziała się o wygranej na loterii ze spamu w komputerze

Świat
USA. Kobieta dowiedziała się o wygranej na loterii ze spamu w komputerze
Lieutenant Ramathorn/ Wikimedia Commons
Loteria Mega Millions

Mieszkanka Michigan (USA) przeglądając swoją skrzynkę mailową oraz folder ze spamem odkryła, że wygrała 3 miliony dolarów na loterii. - Nie mogę w to uwierzyć, wygrałam w "Michigan Lottery" - cieszyła się 55-letnia Laura Spears, z hrabstwa Oakland. Kobieta dodała już nadawcę do zaufanych, gdyby w przyszłości miała szczęście ponownie wygrać.

- Widziałam reklamę na Facebooku, że kumulacja w "Mega Millions" była dość wysoka, więc weszłam na swoje konto i kupiłam los – powiedziała w "Michigan Lottery" 55-letnia Laura Spears z hrabstwa Oakland.

 

ZOBACZ: Spam na skrzynce e-mail? "Należy się za to odszkodowanie"

 

- Kilka dni później szukałam wiadomości e-mail od kogoś w tej sprawie, więc sprawdziłam folder spamu w mojej skrzynce e-mail - dodała.

Znalazła informację o wygranej w spamie

- Właśnie wtedy zobaczyłam e-maila z loterii z informacją, że wygrałam nagrodę. Nie mogłam uwierzyć w to, co czytam, więc zalogowałam się na swoje konto loteryjne, aby potwierdzić informacje z maila - relacjonowała 55-latka.

 

- Wszystko jest dla mnie tak szokujące. Nie mogę uwierzyć, że naprawdę wygrałam 3 miliony dolarów - powiedziała.

 

 

Stwierdziła, że przejdzie na emeryturę wcześniej niż planowała i podzieli wygraną z członkami rodziny.

 

ZOBACZ: Olsztyn. Policja szuka sprawcy kradzieży blisko 300 zdrapek loterii

 

Mega Millions to loteria, która odbywa się w 45 stanach USA. - Po raz ostatni jackpot Mega Millions został zdobyty 22 października 2021 r., kiedy rodzina z Lake Havasu City w Arizonie wygrała 108 milionów dolarów. Obecna pula nagród wynosi 376 milionów dolarów - poinformował "The Guardian" pracownik loterii.

aml / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie