Olsztyn. Policja szuka sprawcy kradzieży blisko 300 zdrapek loterii

Polska
Olsztyn. Policja szuka sprawcy kradzieży blisko 300 zdrapek loterii
Olsztyńska policja
Dochodzenie prowadzą funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu

Okoliczności kradzieży blisko 300 sztuk zdrapek loterii pieniężnych wyjaśniają olsztyńscy policjanci. W środę komenda miejska policji opublikowała nagranie z monitoringu. Widać na nim mężczyznę, który mógł mieć związek z tym przestępstwem.

Wartość strat spowodowanych kradzieżą to około 1 tys. zł. Do zdarzenia doszło 21 października 2021 r. w jednym ze sklepów w centrum Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca ukradł blisko 300 zdrapek loterii pieniężnych, wykorzystując nieuwagę obsługi - podała policja.

 

ZOBACZ: Nowa Zelandia. Kot-złodziejaszek ukradł bongo, worek z białym proszkiem i koronkową bieliznę

 

Dochodzenie prowadzą funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W środę na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie opublikowane nagranie ze sklepowego monitoringu. Widać na nim mężczyznę, który mógł mieć związek z przestępstwem.

 

WIDEO: Policja opublikowała wizerunek złodzieja zdrapek

 

 

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie. Informacje w tej sprawie można przekazywać pod nr tel. 47 731 38 50, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

aml / polsatnews.pl/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie