Radom. 39-latek zmarł po zranieniu ostrym narzędziem. Policja zatrzymała 5 osób

Polska
Radom. 39-latek zmarł po zranieniu ostrym narzędziem. Policja zatrzymała 5 osób
Pixabay
Wszyscy byli nietrzeźwi. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie

Policja zatrzymała 5 osób, które mogą mieć związek ze śmiertelnym zranieniem ostrym narzędziem 39-letniego mężczyzny w Radomiu. Wszyscy zostali osadzeni do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie – poinformowała w sobotę rzeczniczka mazowieckiej policji podisnp. Katarzyna Kucharska.

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 18.00. "Zraniony ostrym narzędziem mężczyzna został znaleziony na ul. Dąbrowskiego. 39-latek zmarł na miejscu" – przekazała podinsp. Kucharska.

 

ZOBACZ: Radom. Rozpoczął się proces ws. zabójstwa 25-latki przez partnera w Kozienicach

 

Dodała, że po niespełna dwóch godzinach policja zatrzymała pierwszą osobę, a następnie kolejne, które mogą mieć związek ze śmiercią mężczyzny. W sumie zatrzymano trzy kobiety i dwóch mężczyzn.

 

Wszyscy byli nietrzeźwi. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. "Gdy wytrzeźwieją, będą z nimi przeprowadzone czynności procesowe" – powiedziała rzeczniczka.

 

ZOBACZ: Radom. Czarnek zaapelował do rektorów o organizację studiów w formie stacjonarnej

 

Kucharska dodała, że także w piątek ok. godz. 19.30 niedaleko kościoła Garnizonowego w centrum Radomia ostrym narzędziem zraniony został 37-letni mężczyzna. Pokrzywdzonego przewieziono do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W tej sprawie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą.

 

Rzeczniczka podkreśliła, że policja nie wiąże ze sobą obu przestępstw.

aml / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie