Mazowieckie. Samochód dachował na S8. Nie żyje 30-letni kierowca, obywatel Szwecji

Polska
Mazowieckie. Samochód dachował na S8. Nie żyje 30-letni kierowca, obywatel Szwecji
Facebook/Policja Wyszków

Na drodze S8 w okolicach Wyszkowa doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy zjechał do rowu i dachował. Nie żyje 30-letni kierowca, obywatel Szwecji. Ruch w kierunku Białegostoku odbywa się tylko lewym pasem.

Na drodze S8 w kierunku Białegostoku, w miejscowości Turzyn Kolonia, pomiędzy Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką doszło do wypadku. Nie żyje jedna osoba. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. W stronę Białegostoku ruch odbywa się po lewym pasie.

 

 

- Z niewyjaśnionych przyczyn 30-letni kierujący land roverem, obywatel Szwecji zjechał do rowu i dachował - powiedział oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Wyszkowie kom. Damian Wroczyński. Jak przekazał policjant, mężczyzna nie żyje. Na miejscu pracują technicy policyjni pod kontrolą prokuratora.

 

ZOBACZ: Podlaskie. Wypadek busa na S8. Prawdopodobnie były w nim osoby nielegalnie przebywające w Polsce

 

- Przesłuchiwani są m.in. świadkowie zdarzenia - podał kom. Damian Wroczyński.

 

Kierowcy jadący S8 w kierunku Białegostoku muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch odbywa się tylko lewym pasem jezdni. Jak informuje dyżurny punktu informacji drogowej warszawskiego oddziału GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin.

an / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie