Wszystkich traktujemy równo - Mateusz Morawiecki na Podkarpaciu

Polska
Wszystkich traktujemy równo - Mateusz Morawiecki na Podkarpaciu
TADEUSZ KONIARZ/REPORTER/East News
"Dziecięca wyobraźnia pracuje. Piękny, optymistyczny obraz" - ocenił premier rysunek na temat Polskiego Ładu, który otrzymał w Przecławiu na Podkarpaciu.

"Piękny, optymistyczny obraz" - ocenił premier Mateusz Morawiecki rysunek, który otrzymał od kilkuletniej dziewczynki podczas wizyty w Przecławiu na Podkarpaciu. Szef rządu brał udział w niedzielę w spotkaniu w na temat planów zmian gospodarczych. Rysunek zatytułowany "Polski Ład" jest przedstawieniem wielodzietnej rodziny, która spaceruje po parku.

W niedzielę w Domu Kultury w Przecławiu (woj. podkarpackie) odbyło się spotkanie z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego w ramach programu Polski Ład.

 

- Nie zostawiamy samorządów samych sobie, tworzymy programy, fundusze, bo wszystkich traktujemy równo; nasi poprzednicy w swojej polityce nie dostrzegali mniejszych miast, patrzyli tylko na wielkie metropolie - mówił m.in. Morawiecki podczas tego spotkania.

 

ZOBACZ: Mateusz Morawiecki: po poprzednikach odziedziczyliśmy wielki deficyt infrastrukturalny

 

Po południu premier dodał na Facebooku wpis powiązany z tym spotkaniem. "Zanim szerzej napiszę na temat ważnego spotkania w Przecławiu poświęconego Polskiemu Ładowi, chciałbym się na szybko podzielić wspaniałym upominkiem, jaki tam otrzymałem od kilkuletniej dziewczynki" - napisał Morawiecki.

 

TADEUSZ KONIARZ/REPORTER/East News
"To rysunek, który przedstawia życie rodziny w Polsce po zrealizowaniu Polskiego Ładu" - stwierdził premier.

"To rysunek, który przedstawia życie rodziny w Polsce po zrealizowaniu Polskiego Ładu - jak widać dziecięca wyobraźnia pracuje. Piękny, optymistyczny obraz" - ocenił, dodając, że wierzy, że tak właśnie będzie.

 

Rysunek, który premier otrzymał od dziewczynki, przedstawia wielodzietną rodzinę, która w słoneczny dzień spaceruje po parku. Na rysunku widnieje napis "Polski Ład".

 

hlk/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie