Nowożeńcy bawili się na weselu. W tym czasie ich dom eksplodował

Polska
Nowożeńcy bawili się na weselu. W tym czasie ich dom eksplodował
Polsat News
Zniszczony dom nowożeńców z Sosnowa

Do zdarzenia doszło w Sosnowie w województwie zachodniopomorskim. Nowożeńcy bawili się na weselu, kiedy dotarła do nich wiadomość, że ich dom uległ zniszczeniu z powodu wybuchu.

Do zdarzenia doszło w piątek w Sosnowie. Podczas wesela do nowożeńców dotarła wstrząsająca wiadomość, że ich dom eksplodował. Jedna ściana całkowicie runęła. Budynek nie nadaje się do zamieszkania.

 

ZOBACZ: Holandia. Znaleźli ładunek w sklepie z polskimi produktami. Wcześniej był atakowany

 

- Początkowo zakładano, że w domu wybuchł gaz, jednak biegli szybko wykluczyli tę hipotezę podejrzewając udział osób trzecich - mówi reporterka Polsat News Anna Nosalska.

 

WIDEO: Materiał "Wydarzeń"

 

 

Policja zatrzymała w tej sprawie dwie osoby. Według nieoficjalnych informacji, jedna z nich jest obywatelem Ukrainy. Mężczyzna miał podłożyć ładunek na zlecenie sąsiada młodej pary.

Burmistrz deklaruje pomoc

Rodzina i przyjaciele zorganizowali zbiórkę. Oprócz pieniędzy na odbudowę domu potrzebna jest odzież, meble i środki czystości. Pomoc zaoferował też burmistrz Reska.

 

ZOBACZ: Bielsko-Biała. Policja znalazła sprawców dewastacji żydowskiego cmentarza. To dzieci

 

- Na pewno to, co będzie im potrzebne, to dostaną. Nie ma problemu finansowego, żeby zabezpieczyć rodzinę w takiej sytuacji. Bardzo nam na tym zależy, gdyż bywały różne sytuacje kryzysowe, ale takiej jeszcze nigdy nie było - mówi burmistrz Reska, Arkadiusz Czerwiński.

 

wys/prz / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie