Włamanie do mieszkania policjantów. Służby publikują wizerunki sprawców

Polska
Włamanie do mieszkania policjantów. Służby publikują wizerunki sprawców
KSP
Policja poszukuje włamywaczy

Warszawska policja publikuje wizerunki dwójki włamywaczy, który okradli mieszkanie należące do małżeństwa funkcjonariuszy ze stołecznej komendy. Policja podejrzewa, że mogą stać za serią włamań do warszawskich mieszkań.

Dwoje włamywaczy miało okraść mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, należące do funkcjonariuszy Komendy Stołecznej Policji.  
 
 
"Prezentujemy zdjęcia z nagrań monitoringu z wizerunkami sprawców kradzieży z włamaniem do mieszkania małżeństwa policjantów z Komenda Stołeczna Policji mieszkających na warszawskich Bielanach oraz dewastacji mieszkania i przedmiotów codziennego użytkowania" - wyjaśniali policjanci na Facebooku.
 

Prezentujemy zdjęcia z nagrań monitoringu z wizerunkami sprawców kradzieży z włamaniem do mieszkania małżeństwa...

Opublikowany przez Polska Policja Poniedziałek, 10 maja 2021
Poszukiwania sprawców 
 
Zdaniem funkcjonariuszy, te same osoby mogą być odpowiedzialne za włamania i kradzieże dobytku z mieszkań w innych częściach stolicy. "Osoby te, jak wskazują dotychczasowe ustalenia, mogą dokonywać kradzieży i włamań w Warszawie oraz okolicach" - podkreśliła policja. 
 
Funkcjonariusze apelują także o pomoc. "Jeżeli ktoś rozpoznaje te osoby lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące sprawców w tym zakresie, proszony jest o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VI pod numerem telefonu 47 723 04 13 oraz 112 lub 997". 
 
Przed kilkunastoma dniami reporterzy programu "Raport" zajmowali się plagą włamań do domów w podwarszawskich gminach. W Jabłonnie w ostatnich dwóch latach doszło do ponad 40 takich przypadków. Złodzieje krążą po okolicy, bez stresu i pośpiechu włamują się do domów. Próbują forsować drzwi nawet, gdy w środku budynków są domownicy. Dziennikarzom "Raportu" mieszkańcy miejscowości opowiedzieli o swoich przejściach.
 
WIDEO: Materiał reporterów programu "Raport" 
  
laf / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie