Księżna Kate zabrała dzieci na zakupy. "Płaciły własnymi pieniędzmi"

Świat
Księżna Kate zabrała dzieci na zakupy. "Płaciły własnymi pieniędzmi"
wikimedia.commons/tsaiproject/CC BY-SA
Kate opisywana jest jako kobieta, w której nic się nie wyróżnia

- Zawsze byłam fanką Kate Middleton. Dzisiaj była w jednym z moich sklepów na Kings Road z George'em i Charlotte – napisała na Twitterze właścicielka sklepów Alexa. Była pod wrażeniem tego, że dzieci z rodziny królewskiej są "dobrze wychowane - płaciły z własnego kieszonkowego i "trzymały się budżetu".

Jak przekazała internautka, księżna Kate pojawiła się z dwójką swoich starszych dzieci, siedmioletnim George'em i pięcioletnią Charlotte, na zakupach ostatniego dnia wielkanocnych ferii dzieci. – Normalne, dobrze wychowane dzieci i normalna matka, która robi to co trzeba. To jest wspaniałe – komentuje właścicielka sklepów.

 

ZOBACZ: Spór Harry'ego i Meghan z Pałacem Buckingham. Księżna oskarża rodzinę królewską

 

Magazyn "People" przypomina, że Kate często jest widywana z dziećmi na zakupach. Przed pandemią regularnie odwiedzali lokalny supermarket w hrabstwie Norfolk, niedaleko wiejskiej posiadłości książąt Cambridge w Amner Hall. Pewnego dnia "nakryto ich", gdy wybierali dekoracje na Halloween.

 

 

ZOBACZ: Spór Harry'ego i Meghan z Pałacem Buckingham. Księżna oskarża rodzinę królewską

 

Dziennikarze przypominają, że przy innej okazji, księżna kupowała składniki na kolację w stylu meksykańskim. – Nawet nie pomyślałbyś, że coś ją odróżnia – wspomina mieszkanka okolicy Kate Carter.

 

– To był zwykły dzień zakupów. Dzieci bawiły się, były grzeczne, wszystko było takie normalne. Ale ona nie jest normalna! - dodawała kobieta.

pdb/bas/People/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie