Bójka w Kauflandzie. Nie miał maseczki, uderzył kobietę prosto w twarz

Polska
Bójka w Kauflandzie. Nie miał maseczki, uderzył kobietę prosto w twarz
Twitter/@TomaszGolonko
Po otrzymaniu ciosu kobieta osunęła się na ziemię

Mężczyzna robiący zakupy w jednym ze sklepów Kaufland w Lesznie zaatakował stojącą za nim w kolejce kobietę. Wymierzył jej silny cios w twarz, po którym ta osunęła się na ziemię. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna miał zareagować agresją na uwagę, że nie ma maseczki.

Do zdarzenia doszło 10 kwietnia w sklepie Kaufland w Lesznie, jednak sprawa nabrała rozgłosu teraz, po opublikowaniu nagrania ze zdarzenia.

 

Na 33-sekundowym filmie widać, że wracająca do swojego miejsca w kolejce kobieta zostaje uderzona w tył głowy przez mężczyznę, a gdy odwraca się i mu oddaje, ten wymierza jej znacznie silniejszy cios w twarz, po którym ta traci równowagę. Wszystko dzieje się na oczach kilkuletniej dziewczynki.

 

Wideo: Bójka w sklepie. Nie miał maseczki, znokautował kobietę ciosem w twarz

  

 

Na nagraniu słychać komentarze personelu sklepu, wyraźnie rozbawionego całą sytuacją. 

 

ZOBACZ: Ponad 4,6 tys. mandatów za brak maseczki. Dane KGP z ostatniej doby

 

Choć sprawa nabiera rozgłosu, to policji znana jest od co najmniej kilku dni.

 

Jak przekazała portalowi eska.pl Monika Żymełka, rzecznik policji w Lesznie, zaatakowana kobieta zgłosiła sprawę policji, a funkcjonariusze wylegitymowali uczestników zdarzenia i zabezpieczyli monitoring.

 

- Ze względu na bulwersujące zachowanie tego mężczyzny materiały tej sprawy niebawem trafią do prokuratury celem rozważenia ścigania sprawcy nieruszenia nietykalności cielesnej kobiety z urzędu – zapowiedziała.

"Sprawca będzie rozliczony"

Kilka godzin po publikacji nagrania rzecznik prasowy policji w Poznaniu Andrzej Borowiak przekazał, że mundurowi znają personalia mężczyzny.

"W uzgodnieniu z Prokuraturą wszczynamy sprawę z urzędu. Sprawca będzie rozliczony za czyny, których się dopuścił" - dodał.

 

ml / Polsatnews.pl / eska.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie