Bójka w samolocie. Pijany pasażer odgryzł drugiemu kawałek ucha

Świat
Bójka w samolocie. Pijany pasażer odgryzł drugiemu kawałek ucha
Pixabay/Pixabay/ Steve001
Bójka w samolocie Ryanair podczas lotu z Birmingham na Majorkę

Pijany 29-letni pasażer z Wielkiej Brytanii podczas lotu z Birmingham na Majorkę doprowadził do bójki. Do zdarzenia doszło po tym, jak załoga odmówiła mężczyźnie podania kolejnego drinka. W trakcie bójki agresor odgryzł jednemu ze współpasażerów kawałek ucha.

Podczas dwugodzinnego lotu samolotem linii Ryanair, pijany pasażer z Wielkiej Brytanii zaczął się awanturować z członkami załogi, którzy - ze względu na jego upojenie alkoholowe - nie chcieli podać mu kolejnego drinka.

 

Z relacji medialnych wynika, że mężczyzna próbował siłą otworzyć lodówkę z alkoholem, a gdy to się nie udało, podszedł do jednego z pasażerów i wypił jego drinka.

 

ZOBACZ: Awantura w samolocie do Wrocławia. Pasażer nie chciał założyć maseczki

 

Między mężczyznami wywiązała się bójka. O sprawie została zaalarmowana hiszpańska policja. Gdy samolot wylądował na lotnisku Palma de Mallorca, na pokład weszli funkcjonariusze Guardia Civil.

 

Nieoczekiwanie, w trakcie spisywania zeznań członków załogi, 29-latek odgryzł drugiemu turyście kawałek ucha.

 

Mężczyzna został obezwładniony przez policjantów i wyprowadzony z samolotu, a następnie aresztowany. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Poszkodowany pasażer został przewieziony do szpitala.

 

emi/zdr/ The Sun
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie