Solenizant wyprawił imprezę urodzinową. Dźgnął nożem jednego z gości

Polska
Solenizant wyprawił imprezę urodzinową. Dźgnął nożem jednego z gości
pulawy.policja.gov.pl
rodzinowa feta wymknęła się jednak spod kontroli, a solenizant ugodził nożem jednego z gości

Mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny świętował urodziny wspólnie z kolegami. Urodzinowa feta wymknęła się jednak spod kontroli, a solenizant ugodził nożem jednego z gości. Poszkodowany trafił do szpitala, a agresor, do aresztu.

Na urodzinach 52-letniego mężczyzny zjawiło się czterech kolegów. Wszyscy spożywali alkohol, wznosząc toasty za zdrowie solenizanta. W pewnym momencie gospodarz zdenerwował się, wziął nóż i wbił go w plecy jednego z mężczyzn. Inny z gości, przerażony tym co się stało, zadzwonił na policję. 

 

"Policjanci z posterunku w Kazimierzu Dolnym, którzy zostali skierowani na interwencję, zastali pokrzywdzonego leżącego przy ogrodzeniu posesji, przy ulicy. Natychmiast udzielili mu pomocy, a następnie przekazali go załodze karetki pogotowia." - informuje Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Po badaniach okazało się, że życiu 46-letniego mężczyzny ranionego nożem nie zagraża niebezpieczeństwo. 

 

ZOBACZ: Zaparkował auto zbyt blisko stojaka. Rowerzysta złapał go za gardło i wyciągnął nóż

 

52-letni właściciel domu został aresztowany. Miał we krwi trzy promile alkoholu. Po oględzinach miejsca, przesłuchaniu świadków i zasięgnięciu opinii lekarza medycyny sądowej śledczy postawili mężczyźnie zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego aresztu. 

 

 

 

dsk/ sgo//Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie