"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor po raz 16. pomoże kolejnym rodzinom

Polska
"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor po raz 16. pomoże kolejnym rodzinom
Polsat
"Nasz nowy dom" w środy i czwartki o 20:05 w Polsacie

W środę pierwszy odcinek nowej edycji programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor wraz z ekipą fachowców już po raz 16. wyruszy na pomoc rodzinom szczególnie dotkniętym przez los. Metamorfozę przejdą 24 domy i mieszkania. "Nasz nowy dom" w środy i czwartki o 20:05 w Polsacie.

Przed nami 16. sezon programu, który daje nadzieję i realną szansę na lepsze życie. "Nasz Nowy Dom" to format z misją, którą realizuje doświadczona ekipa fachowców pod dowództwem Katarzyny Dowbor. Wiosną pokażemy kolejne 24 metamorfozy domów i mieszkań rodzin, których los wyjątkowo doświadczył.

 

Wiosną ekipa "Naszego Nowego Domu" odwiedzi najróżniejsze zakątki Polski, aby pomóc rodzinom, których sytuacja finansowa nie pozwala na zrealizowanie remontów swoich domów, czy mieszkań.

 

Emocje i historie rodzin

 

W nadchodzących odcinkach Katarzyna Dowbor będzie musiała zmierzyć się z przejmującymi historiami rodzin, ocenić realne szanse na przeprowadzenie metamorfozy i przekazać naszym bohaterom ostateczną decyzję. W remontach pomoże jej sprawdzone trio architektów - Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski. Domy bohaterów są w rękach najlepszych specjalistów!

 

ZOBACZ: 200. odcinek programu "Nasz Nowy Dom". Czas na wspólne świętowanie

 

W tym sezonie ekipa programu "Nasz Nowy Dom" ponownie przemierzy setki kilometrów po polskich drogach, aby dotrzeć do naszych bohaterów. Wspólnie z kamerą Polsatu odwiedzimy m.in. piękne rejony ziemi świętokrzyskiej, czy Mazowsza, gdzie poznamy historię pani Aleksandry, samotnej matki oraz jej dwóch synów Igora i Patryka.

 

WIDEO: "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor po raz 16. pomoże kolejnym rodzinom

  

 

Starszy z chłopców, Igor, cierpi na późno zdiagnozowany zespół Aspergera, nie nawiązuje relacji i nie uczestniczy aktywnie w życiu społecznym, żyje w swoim świecie. Matka utrzymuje rodzinę ze skromnej pensji, która nie pozwala na kosztowny remont, a budynek, w którym żyją, wymaga natychmiastowej interwencji.

 

Pomoc dla 24 rodzin 

 

W nadchodzącym sezonie ekipa "Naszego Nowego Domu" pomoże kolejnym 24 rodzinom. Poza metamorfozą domów bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwijaniu swoich ścieżek zawodowych.

 

ZOBACZ: Bohaterka programu "Nasz nowy dom" straciła dach nad głową. Są zarzuty dla podpalacza

 

W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie pojawi się wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

 

"Nasz nowy dom" w środy i czwartki o 20:05 w Polsacie. 

red/ polsatnews.pl, polsat.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie