Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" w nowym serialu Polsatu

Kultura
Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" w nowym serialu Polsatu
Polsat
Nowy serial komediowy od 6 marca w Polsacie

Takiej Anny Karczmarczyk jeszcze nie widzieliście! Piękna i utalentowana aktorka, która kilka lat temu w brawurowym stylu wygrała 5. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" tej wiosny wraca na antenę Polsatu w nowej odsłonie. Zobaczymy ją w jednej z głównych ról u boku Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w serialu "Piękni i bezrobotni".

Już od 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu wystartuje serialowa nowość wiosennej ramówki - "Piękni i bezrobotni". W sobotnie wiosenne wieczory będziemy śmiać się razem z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem, ale prawdziwą wisienką na torcie w "Pięknych i bezrobotnych" będzie rola Anny Karczmarczyk.

 

Polsat
 

W każdym odcinku zobaczymy ją jako sprzedawczynię Krysię, właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego Romek i Gwidon przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy przyrodnich braci, jak działa współczesny świat.

 

Polsat
 

"Piękni i bezrobotni" to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. Dlatego w każdym odcinku bracia starają się zarobić na jego spłatę łapiąc rozmaite fuchy, bo żadnej pracy się nie boją!

 

"Piękni i bezrobotni" to słodko - gorzka komedia pełna doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości! A w sobotnie wieczory czeka nas podwójna porcja śmiesznej komedii o nieśmiesznym życiu, bo aż 2 odcinki!

red/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie