Warszawa. Trzy dzielnice bez wody. Podstawiono beczkowozy

Polska
Warszawa. Trzy dzielnice bez wody. Podstawiono beczkowozy
zdj. ilustracyjne, fot. Pixaby
Trzy dzielnice bez wody. Podstawiono beczkowozy

W sobotę wystąpiły awarie w dostawach wody w trzech dzielnicach: Ursynowie, Mokotowie oraz Ursusie. Wszystkie są w trakcie naprawy.

W Ursynowie awaria jest przy ul. Bażanciej. Wyłączenie wody obejmuje 22 budynki jednorodzinny i dwie firmy. Beczkowóz podstawiony jest przy numerze 49. Na Mokotowie wody nie ma przy ul. Bukietowej. Wyłączenie obejmuje 5 budynków 8-piętrowych, cztery budynki 3-piętrowe, jeden budynek 4-piętrowy oraz cztery punkty handlowo-usługowe. Beczkowóz podstawiony jest przy numerze 7.

 

W Ursusie wody nie ma przy ul. ul. Jagiełły, a wyłączenie obejmuje dwa budynki jednorodzinne. W tej dzielnicy wody nie także przy ul. II Armii Wojska Polskiego i wyłączenie obejmuje 50 budynków jednorodzinnych.

 

ZOBACZ: Awaria wodociągów w ośmiu dzielnicach Warszawy

 

"Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych. Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy, by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej" - zapewnia Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

 

Jak przypomina MPWiK, zgłoszenia o awariach można kierować mailowo: dok@mpwik.com.pl, za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.mpwik.com.pl/view/zglos-awarie-lub-reklamacje oraz telefonicznie: nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00) lub przez całą dobę pod bezpłatny numer 994.

dsk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie