Wiosna w Polsacie - sprawdzone hity i gorące nowości

Polska
Wiosna w Polsacie - sprawdzone hity i gorące nowości
Polsat
Solidne informacje, sprawdzone hity i gorące nowości - czyli wiosna w Polsacie

Najlepsza rozrywka, serialowe hity a także sportowe rozgrywki na najwyższym poziomie. To wszystko czeka na widzów wiosną w Polsacie.

To będzie wyjątkowa wiosna w Polsacie. Nowe seriale i kolejne edycje hitowych programów, a do tego duża dawka humoru. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

- Przede wszystkim chcemy zapewniać maksymalnie dobrą rozrywkę dla naszych widzów. Myślę, że mamy fajny miks, sprawdzone formaty: "Love Island", "Ninja Warrior" i dość dużo nowości, głównie nowości komediowych - zapowiada Stanisław Janowski, prezes Telewizji Polsat.

 

Wiosną Polsat pokaże aż trzy nowe seriale.


"Kowalscy kontra Kowalscy" z Piotrem Adamczykiem w głównej roli to historia dwóch rodzin, które dzieli wszystko poza nazwiskiem.


- Ja się rzadko się śmieję na serialach, ale brawurowo grający aktorzy, doskonały scenariusz. Naprawdę ogrom dobrej zabawy - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

 

ZOBACZ: "Wydarzenia" i Polsat News głównymi źródłami informacji dla Polaków


Dużo dobrej zabawy widzom Polsatu zapewnią także Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Tym razem jako "Piękni i Bezrobotni".


- Chcieliśmy tam trochę pokazać naszych relacji, półprywatnych, międzyludzkich - opowiada Mikołaj Cieślak.


Tym razem zagrają braci, którzy mają kredyt na głowie i zrobią wszystko, żeby go spłacić.


Trzecia serialowa nowość to "Komisarz Mama". Paulina Chruściel gra w nim kobietę, która musi po długiej przerwie wrócić do pracy.


- Ma czworo dzieci, wychowuje dzieci samotnie. A po drugie 10 lat przerwy w pracy w policji to jest ogromne wyzwanie - mówi odtwórczyni głównej roli.

 

WIDEO: wiosna w Polsacie pełna jest nowości i ulubionych seriali i programów

  

Ukochane programy i seriale


Poza nowościami będą też sprawdzone hity, jak choćby 14. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiosną będzie emitowany w piątki o 20:00.


- Naprawdę do samego końca będzie się można spodziewać wszystkiego. I trudno będzie powiedzieć, kto ostatecznie wygra - podkreśla Kacper Kuszewski.


Trudno też przewidzieć, kto wygra kolejną "Wyspę Miłości", ale w randkowym reality show ma być naprawdę gorąco. - To będzie zupełnie inny sezon. Poprzednie były super, a ten będzie petardą – zapowiada Karolina Gilon.


Wracają też ukochane programy i seriale - "Nasz Nowy Dom", "Ninja Warrior" i "Przyjaciółki".


- Mnóstwo takich pozycji, które widzowie po prostu lubią i sobie bez tego nie wyobrażają Telewizji Polsat - mówi Krzysztof Ibisz.

 

ZOBACZ: "Kowalscy kontra Kowalscy" - komediowa nowość tej wiosny na antenie Polsatu


Widzowie mogą być też pewni, że nie zabraknie sportu na najwyższym poziomie.


Przede wszystkim eliminacje do Mistrzostw Świata, Liga Mistrzów i Liga Europy z finałem w Gdańsku. Ale także siatkówka, w której również wiele się będzie działo.


Do tego codzienna porcja rzetelnych informacji, czyli "Wydarzenia".


- Solidnie poinformować naszych widzów, uczciwie, dobrze to jest najważniejszy cel - podkreśla Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.


Solidne informacje, sprawdzone hity i gorące nowości - czyli wiosna w Polsacie.

prz/ Polsat news
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie