"Kowalscy kontra Kowalscy" - komediowa nowość tej wiosny na antenie Polsatu

Kultura
"Kowalscy kontra Kowalscy" - komediowa nowość tej wiosny 
na antenie Polsatu
Polsat
"Kowalscy kontra kowalscy" już od marca w Polsacie

Plejada gwiazd, a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego w obecnych czasach! Wiosną Polsat zaprasza na rodzinny serial komediowy "Kowalscy kontra Kowalscy" z udziałem Piotra Adamczyka, Wojtka Mecwaldowskiego, Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej i Pawła Wawrzeckiego. Na ekranie pojawią się także gwiazdy młodego pokolenia, m.in. Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski.

"Kowalscy kontra Kowalscy" to porządna dawka doskonałej zabawy. Serial, którego reżyserem i scenarzystą serialu jest Okił Khamidov,  opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko - od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. 17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

 

Rozrywka w towarzystwie Kowalskich

 

"Kowalscy kontra Kowalscy" to genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości - wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny.

 

ZOBACZ: James Bond przegrywa z koronawirusem. Pandemia pogrąża kina

 

Ten serial to mnóstwo śmiechu i tyle samo wzruszeń. Niewątpliwym atutem produkcji jest jego obsada. Każda kreacja aktorska została mistrzowsko przemyślana i zagrana.

 

Wideo: Zobacz zwiastun serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" 

  

W rolę majętnego Piotra Kowalskiego wciela się mistrz gatunku komediowego, Piotr Adamczyk. Jego serialową żoną Anną jest Marieta Żukowska. Biednego Henryka Kowalskiego gra Wojtek Mecwaldowski, a partneruje mu Katarzyna Kwiatkowska jako Jadzia. Paweł Wawrzecki wciela się w rolę seniora rodu Kowalskich, Zenona.

 

Młode pokolenie w serialu

 

Partneruje im młode pokolenie aktorów. W serialu zobaczymy Jakuba Zdrójkowskiego - po kilkunastu latach powracającego na antenę Polsatu, a znanego widzom z serialu "Rodzina Zastępcza Plus". Jakub gra rezolutnego Nikodema, wychowującego się w rodzinie biednych. Natomiast młody Patryk Cebulski, wciela się w rolę rozpieszczonego syna bogaczy, Janka - studenta krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych.

 

ZOBACZ: Sceny najnowszego Bonda zostaną ponownie nakręcone. Powodem lokowanie produktu


W sercach obu nastolatków zamiesza - Ela, grana przez Wiktorię Gąsiewską. Martyna Solska z kolei gra Dianę - córkę milionera, na zabój zakochaną w Nikodemie. To dla aktorki debiut na telewizyjnym ekranie.

 

Pierwszy sezon "Kowalscy kontra Kowalscy" liczy 20 odcinków. Serial produkuje Tako Media.

 

"Kowalscy kontra Kowalscy" na antenie Telewizji Polsat już od marca 2021 roku!

Zapraszamy!

dsk/hlk/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie