Opiekunka molestowała dzieci, a filmy wysyłała partnerowi-pedofilowi

Świat
Opiekunka molestowała dzieci, a filmy wysyłała partnerowi-pedofilowi
Pixabay/suju/Zdj. ilustracyjne
Kobieta, pracując jako opiekunka do dzieci, molestowała 1,5 roczną dziewczynkę, a filmy przesyłała swojemu partnerowi-pedofilowi.

Opiekunka do dzieci molestowała maluchy, a filmy wysyłała do poznanego w sieci mężczyzny. Wpadli podczas policyjnej prowokacji. Przyznali się do ponad 30 stawianych im zarzutów, w tym gwałtu na dziecku. Oboje zostali skazani przez sąd w Exeter w Anglii.

29-letnia Paige i 44-letni Ross poznali się na portalu internetowym poświęconym fetyszom. Oboje mają małżonków, ale w sieci nawiązali więź, bo jak twierdzili, mają podobne "czarne serca".

 

"Brudny tata" w rękach policji

 

W ręce policji wpadł najpierw 44-latek z Exeter w Anglii. Jeden z funkcjonariuszy skontaktował się z mężczyzną, podszywając się pod matkę dwóch dziewczynek w wieku 8 i 12 lat, oferując je do wykorzystania seksualnego na stronie o nazwie "Oni dorastają tak szybko". Ross, używając pseudonimu "Brudny Tata", był zainteresowany ofertą "matki" oraz przesłał jej wideo z 5-latkiem, którego wykorzystywał. 

 

ZOBACZ: Skazany za pedofilię złamał zakaz zbliżania się do dzieci

 

Policja aresztowała go w lipcu ubiegłego roku. Tuż po tym Paige pojawiła się w domu mężczyzny i powiedziała jego żonie, że poznała 44-latka na portalu o fetyszach i jest jego kochanką. Po sprawdzeniu telefonów 29-latki i 44-latka na jaw wyszły drastyczne szczegóły ich przestępstw. 

 

Molestowała dzieci i nagrywała filmy

 

Kobieta, pracując jako opiekunka do dzieci, molestowała 1,5-roczną dziewczynkę, a filmy przesyłała swojemu partnerowi-pedofilowi. Para przyznała się do 32 przedstawionych im zarzutów, w tym spisku w celu zgwałcenia dziecka, napaści na tle seksualnym, a także tworzenia i rozpowszechniania pornografii dziecięcej. 

 

ZOBACZ: TikTok a pedofilia. Nowe mechanizmy mają chronić dzieci

 

Ross został skazany na 11 lat więzienia, a Paige na 13 lat. - Oboje byliście dorosłymi ludźmi i wiedzieliście, co robicie. Każdy z was zdecydował się zaplanować i zrealizować swoje dewiacyjne pragnienia. To było prawdziwe spotkanie niegodziwych umysłów. Prawda jest taka, że każdy z was jest moralnie skorumpowanym pedofilem i to wielkie nieszczęście innych, że się spotkaliście. Celowo spowodowaliście straszne cierpienie wielu ludzi. Zniszczyliście życie ich i ich rodzin - powiedział sędzia David Evans.

 

Para została także wpisana do rejestru przestępców seksualnych.

pgo/prz/ polsatnews.pl, Daily Mail
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie