Nie żyje 5-letni chłopczyk. Wypadł z okna na trzecim piętrze kamienicy

Polska
Nie żyje 5-letni chłopczyk. Wypadł z okna na trzecim piętrze kamienicy
Polsat News
Koszalin: nie żyje 5-letni chłopczyk, który wypadł z okna na trzecim piętrze kamienicy

Nie żyje 5-letni chłopczyk, który przed tygodniem wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Młyńskiej w Koszalinie. Informację o śmierci dziecka potwierdził PAP w środę koszaliński szpital, do którego trafiło w ciężkim stanie.

5-latek wypadł z okna z trzeciego piętra kamienicy przy ul. Młyńskiej w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie) 13 stycznia, ok. godz. 10. Jako pierwszy pomocy chłopcu udzielił patrol straży miejskiej, który wracając z interwencji zauważył leżące dziecko.

 

ZOBACZ: Śmierć dziecka w aquaparku. Sąd wznowił proces

 

Chłopczyk z licznymi obrażeniami, w tym głowy, został przewieziony przez pogotowie do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Tam przebywał na Oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii Dziecięcej i Neonatologicznej. Lekarzom nie udało się go uratować. Informację o śmierci dziecka potwierdził koszaliński szpital.

Nikomu nie przedstawiono zarzutów

W chwili wypadku w mieszkaniu była matka 5-latka i jego rodzeństwo. Ojciec był w pracy. Kobieta została przebadana na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa.

 

ZOBACZ: 15-latka urodziła dziecko w domu. Noworodek nie żyje

 

Matka jest nadal jest pod opieką psychologiczną. Nie została przesłuchana. W sprawie nikomu nie przedstawiono zarzutów - podała w środę oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec.

ms/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie