Polsat News najlepszy w Wigilię

Polska
Polsat News najlepszy w Wigilię
Polsat
Polsat News najlepszy w Wigilię

Spośród stacji informacyjnych, w czwartek 24 grudnia, widzowie w grupie wiekowej 16-49 najchętniej oglądali Polsat News. Stacja uzyskała dwukrotnie większe udziały od TVP Info.

Polsat News, 24 grudnia uzyskał aż 2,01 proc. udziałów w grupie 16-49, tym samym cieszył się największym zainteresowaniem widzów w tej grupie wiekowej, którzy tego dnia wybierali kanały informacyjne. Polsat News odnotował w Wigilię aż dwukrotnie wyższe udziały od TVP Info. Na drugim miejscu w zestawieniu znalazło się TVN24.

 

W grupie wszystkich badanych Polsat News cieszył się również dużym zainteresowaniem. Stacja informacyjna Grupy Polsat uzyskała tutaj udziały na poziomie 2,16 proc.

 

ZOBACZ: Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie. Wystąpi plejada gwiazd

 

Wśród abonentów Cyfrowego Polsatu, Polsat News był niekwestionowanym liderem wśród stacji informacyjnych - 5,15 proc. w grupie wszystkich badanych i 4,52 proc. w grupie komercyjnej.

 

Do najchętniej oglądanych programów tego dnia należało m.in. główne wydanie "Wydarzeń" oraz "Gość Wydarzeń" prowadzone przez Dorotę Gawryluk, a także koncerty kolęd emitowane tego dnia na antenie stacji.

 

Dziękujemy za wybór Polsat News.

prz/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie