Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie. Wystąpi plejada gwiazd

Kultura
Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie. Wystąpi plejada gwiazd
Polsat News
Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem, od 20:00

Takiej imprezy jeszcze nie było! Spotkamy się na żywo w domach i razem powitamy Nowy Rok. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem będą największe hity, nauka tańca w domu, nie zabraknie wróżb. Sylwester z naszą telewizją będzie bezpieczny i wyjątkowy. Największa domówka w Polsce startuje już 31 grudnia 2020 o godzinie 20:00 - oczywiście w Polsacie.

Zostało kilka dni do Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazdy i ich największe hity zapewnią odpowiednio wysoką temperaturę zabawy. 

 

- Sylwester będzie czadowy, przecudowny. To będzie największa domówka, będzie się działo, będzie czad - zapewnia Paweł Dudek, "Czadoman". 

 

ZOBACZ: Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli największa domówka w Polsce w Telewizji Polsat!

 

O dobrą muzykę na wyjątkowej domówce zadbają również Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Alicja Majewska, Enej, Sławomir i wiele innych gwiazd. 

 

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie. Wystąpi plejada gwiazd

  

 

- Wszyscy chcą pożegnać ten rok i to bardzo hucznie. Wejść w Nowy Rok zdrowo i szczęśliwie. Myślę, że będzie bardzo radośnie, będzie dużo dobrej muzyki i energii - zachęca Sławomir Zapała.

 

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News i polsatnews.pl. 

 

"Doda": nie mogłam odmówić

 

Przebojów, które podrywają do tańca tej nocy na pewno nie zabraknie. Będzie można pośpiewać z artystami. Pojawi się też "Doda".

 

- Od marca kontynuuję przerwę w karierze muzycznej, ale ponieważ Sylwester w Polsacie jest wyjątkowy, a moi fani tak stęsknieni, to nie mogłam odmówić - wyjaśniła Dorota "Doda" Rabczewska.

 

Występy gwiazd muzycznych to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla naszych gości! Wróżbita Maciej przedstawi horoskop na nadchodzący rok, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, zaś Tomasz Barański i jego grupa NEXT we wspaniałych choreografiach będą towarzyszyć gwiazdom podczas ich występów.

 

ZOBACZ: Mikołajkowy Blok Reklamowy 2020: Blisko 7 mln widzów!

 

Największą domówkę w Polsce poprowadzą dwie pary Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Przywitajmy Nowy Rok z Telewizją Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News! Największa domówka w Polsce startuje już 31 grudnia 2020 o godzinie 20:00. NA ŻYWO prosto ze studia Polsatu.

ml/ Polsat News, Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie