"Nadziei i wytchnienia od trosk". Życzenia na Boże Narodzenie od marszałka Senatu

Polska
"Nadziei i wytchnienia od trosk". Życzenia na Boże Narodzenie od marszałka Senatu
Senat
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki

Nawet jeśli ze względu na pandemię nie wszyscy spotkamy się przy wigilijnym stole, to spędźmy Święta w poczuciu jedności, szacunku dla drugiego człowieka i wzajemnego wsparcia - powiedział marszałek Senatu Tomasz Grodzki przekazując życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Grodzki przypomniał, że "to był dla nas wszystkich niełatwy rok". - Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie i nasze zwyczaje. Radosne zwykle Święta Bożego Narodzenia będziemy także obchodzić inaczej. Niezmiennie jednak jest to czas płynących zewsząd dobrych życzeń - podkreślił.

 

- Pragnę zatem, w imieniu Senatu oraz własnym życzyć Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła, miłości najbliższych i wiary w lepsze jutro. Nawet jeśli ze względu na pandemię nie wszyscy spotkamy się przy wigilijnym stole, to spędźmy te Święta w poczuciu jedności, szacunku dla drugiego człowieka i wzajemnego wsparcia - powiedział.

 

ZOBACZ: "Debata Dnia": spór o zakaz przemieszczania się w sylwestra

 

- Niech świąteczny czas przyniesie Państwu wytchnienie od trosk i nadzieję na nowy rok 2021 - życzył marszałek.

 

WIDEO: życzenia świąteczne od marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego

 

 

Grodzki do medyków: to, co robicie, jest nie do przecenienia

 

Szczególne życzenia Grodzki skierował do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, diagnostów laboratoryjnych i wszystkich pracowników ochrony zdrowia, którzy spędzą Boże Narodzenie ratując nasze zdrowie i życie.

 

- To, co robicie, jest nie do przecenienia. Życzę Państwu siły i wytrwałości, ale w miarę możliwości także czasu dla siebie i bliskich w te wyjątkowe dni. Wszystkim Państwu życzę dobrych Świąt i lepszego nowego roku - dodał Tomasz Grodzki.

wka/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie