"Powrotu do normalności". Świąteczne życzenia od polityków

Polska
"Powrotu do normalności". Świąteczne życzenia od polityków
Polsat News/Zdj. ilustracyjne
Politycy składają świąteczne życzenia

Większego dystansu do rzeczywistości, powrotu do normalności i pojednania - tego politycy życzą Polakom przed świętami Bożego Narodzenia.

Premier Mateusz Morawiecki uważa, że tegoroczne Boże Narodzenie będzie wyjątkowe. "Od ostatnich Świąt bardzo mocno zmieniały się nasze plany i marzenia. Zmienił się też cały świat. Wszyscy tęsknimy za bliskimi, którzy odeszli lub są gdzieś daleko i nie możemy już ich przytulić ani podzielić się z nimi opłatkiem. Tym razem usiądziemy nie przy jednym lecz przy wielu stołach. Te Święta będą inne niż te, które mamy w swej pamięci" - napisał premier na Facebooku. Życzy Polakom przede wszystkim '"powrotu do normalności".

 

 

Na Facebooku świąteczne życzenia złożyła także Róża Thun, europosłanka PO.

 

 

"Niech gwiazda betlejemska toruje drogę Dobrej Nowinie do naszych domów, a stół wigilijny łączy nas nie tylko okazjonalnie" - napisał Adam Jarubas, wiceprezes PSL.

 

 

Marek Belka, europoseł SLD składa życzenia, aby "wróciły czasy większego dystansu do rzeczywistości". "Choć rozdział 2020 zamykamy powoli bez sentymentu i ochoty ponownej lektury, zapamiętajmy lekcje, które nam zostawia. Lepszego rozdziału 2021!" - napisał na Twitterze.

 

 

Marek Sowa, poseł PO życzy Polakom, "aby ten szczególny czas Narodzenia Pańskiego przepełniony był ciepłem, miłością i spokojem oraz niósł ze sobą radość i tak potrzebną dzisiaj wiarę i nadzieję na lepsze jutro".

 

 

Politycy PO nagrali także z okazji świąt kolędę.

 

ZOBACZ: Politycy PO śpiewają kolędy

 

 

"Życzę Wam, żeby już wkrótce spełniły się nasze wspólne życzenia: odzyskania bliskości, zdrowia, bezpieczeństwa i wolności. Pod każdym względem i nie tylko od święta" - napisała na Twitterze Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, posłanka Lewicy.

 

 

 

 

 

 

prz/ Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie