W domu znaleziono ciało bez ręki i głowy. Posesji pilnował amstaff

Polska
W domu znaleziono ciało bez ręki i głowy. Posesji pilnował amstaff
Facebook/OSP Ruda Maleniecka
Służby otrzymały wezwanie we wtorek wieczorem

Rozczłonkowane ciało 48-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z domów w miejscowości Młotkowice w powiecie koneckim (woj. świętokrzyskie). Mężczyzna od kilku dni nie odzywał się do rodziny, a wejście na posesję uniemożliwiał pies amstaff.

We wtorek po godzinie 21:00 rodzina 48-latka poinformowała policjantów, że od kilku dni nie ma z nim kontaktu. Natomiast wejście do jego domu jest niemożliwe, ponieważ po posesji biega pies.

 

- Pies nie był agresywny, strażakom udało się go przeprowadzić i zamknąć w jednym z pomieszczeń domu. W kolejnym pomieszczeniu strażacy razem z policjantami znaleźli ciało poszukiwanego 48-latka - powiedział Mariusz Czapelski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

 

ZOBACZ: Rozczłonkowane ciało, obok piła mechaniczna. Brutalne morderstwo milionera

 

Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Końskich przekazała, że ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. - Policjanci ujawnili niekompletne ciało mężczyzny znajdujące się w stanie głębokiego rozkładu. Na miejscu wykonano szczegółowe oględziny z udziałem biegłego i patomorfologa. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, które odpowie na pytanie co było przyczyną zgonu mężczyzny - dodała.

 

Ciało mężczyzny nie miało ręki i głowy. Przeszukano teren w pobliżu, ale części ciała nigdzie nie znaleziono.

 

Pies został przekazany do lokalnego schroniska.

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie