"Zakaz konferencji online na pewno zostanie zmieniony"

Polska
"Zakaz konferencji online na pewno zostanie zmieniony"
Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne
Zakaz konferencji online na pewno zostanie zmieniony - zapowiedział wiceminister zdrowia

- To na pewno zostanie zmienione, bo to jest przeoczenie i nieporozumienie - tak o zakazie organizacji konferencji online, czyli przez internet, mówił w czwartek w programie "Graffiti" wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Zakaz organizowania konferencji online ma zostać - według Waldemara Kraski - całkowicie zniesiony.

 

- Konferencje online są powszechne, trzeba się komunikować, życie toczy się dalej, gospodarka pracuje. Sposób komunikacji jest bardzo potrzebny, właśnie teraz z tego korzystamy, nie spotykamy się w studiach, tylko robimy to online - mówił wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, który rozmawiał z prowadzącym "Graffiti" Piotrem Witwickim przez Skype'a. 

 

ZOBACZ: Koronawirus. Najnowsze informacje z Polski i świata [RELACJA]

 

- To wypadek przy pracy (...). Myślę, że skorygujemy to jak najszybciej - podsumował Kraska, który nazwał ten przepis "przeoczeniem". 

 

 

 

O zakazie telekonferencji zrobiło się głośno kilka dni temu, gdy wydarzenie w formie online odwołali organizatorzy Kongresu 590. Wcześniej zdecydowano, że kongres, w którym w poprzednich latach brali udział premier i prezydent, nie odbędzie się w podrzeszowskiej Jasionce, a zamiast tego spotkania zostaną zorganizowane w internecie.

 

jo/hlk/ Polsat News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie