Nowy James Bond nie został jeszcze wybrany?

Kultura
Nowy James Bond nie został jeszcze wybrany?
commons.wikimedia.org/GlynLowe.com/CC-BY-2.0
Daniel Craig, Barbara Broccoli, aktorka Naomie Harris oraz aktor Christoph Waltz podcza premiery "Spectre" w 2015r.

Producentka filmów o słynnym agencie 007 Barbara Broccoli przyznała w rozmowie z magazynem "Total Film", że następca Daniela Craiga nie został jeszcze wybrany. Dodała jednak, że przy wyborze przyszłego aktora do roli Jamesa Bonda, kolor skóry nie ma dla niej znaczenia. Wykluczyła natomiast, że w rolę słynnego bohatera wcieli się kobieta.

Wszystko wskazywało na to, że nowym Bondem będzie brytyjski aktor Tom Hardy. Okazuje się jednak, że nowy odtwórca roli agenta 007 nie zostanie tak szybko wybrany. - Zawsze powtarzam: można kochać jedną osobę na raz - podkreśliła Broccoli. - Kiedy film się ukaże, minie trochę czasu, będziemy musieli zająć się sprawami przyszłości. Ale na razie po prostu nie możemy myśleć o niczym innym poza Danielem - dodała.

 

ZOBACZ: "Tomasz Kot nie spodobał się Danielowi Craigowi. Są plotki, że chodziło o wzrost"

 

"Jane Bond"? To wykluczone 

Producentka filmów o przygodach Jamesa Bonda przyznała, że ekscytujące i zabawne jest to, że dzięki zmianom odtwórców agenta 007, charakter tej postaci wciąż ewoluuje. Jak zaznaczyła, nie ma nic przeciwko, by w rolę popularnego szpiega wcielił się mężczyzna o innym kolorze skóry. Ale dopóki film jest pod jej rządami, James Bond nie zamieni się w "Jane Bond". - Powinniśmy tworzyć role dla kobiet, a nie zmieniać męskie postacie w żeńskie - stwierdziła.

 

ZOBACZ: Na nowego Bonda jeszcze poczekamy. Przesunięto premierę kolejny raz

 

Ze względu na pandemię Covid-19, premiera najnowszej część serii przygód Jamesa Bonda - zatytułowana "Nie czas umierać" - w reżyserii Cary'ego Joji Fukunagi została przeniesiona z listopada na 2 kwietnia 2021r. W rolę głównego bohatera po raz ostatni wcielił się brytyjski aktor Daniel Craig.

ms/sgo/ radiotimes.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie