Paweł Rabiej i Sebastian Kaleta zakażeni koronawirusem

Polska
Paweł Rabiej i Sebastian Kaleta zakażeni koronawirusem
Polsat News

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej od kilku dni ma koronawirusa. O zakażeniu poinformował także wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta.

W piątek 9 października wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Informacje te potwierdziła dziś "Gazecie Wyborczej" rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka 

 

Sebastian Kaleta też zakażony

 

O zakażeniu poinformował także wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. "Dziś otrzymałem informację o zakażeniu koronawirusem. Przekazałem ją już osobom, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach. Wirus nie wybiera. Stosujcie się do procedur, by ograniczyć możliwość zakażenia. Jak dotąd zakażenie przechodzę bardzo łagodnie" - napisał w środę po godz. 20 na Twitterze. 

 

 

Premierzy na kwarantannie

 

W środę o pobycie na kwarantannie poinformował wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński. Od wtorku na kwarantannie jest premier Mateusz Morawiecki. 

 

ZOBACZ: Polsatnews.pl: Szumowski w szpitalu pod tlenem

 

We wtorek wyszło na jaw, że zakażony jest były minister zdrowia Łukasz Szumowski. Trafił on do szpitala MSWiA w Warszawie. 

 

 

jo/ polsatnews.pl/ warszawa.wyborcza.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie