Proboszcz i wójt testowali nowy plac zabaw. "To będzie hit internetu"

Polska
Proboszcz i wójt testowali nowy plac zabaw. "To będzie hit internetu"
Facebook/Nasza Gmina Ulhówek
Sprzęt osobiście przetestowali wójt Łukasz Kłębek oraz proboszcz miejscowej parafii

"Dobrze czasami poczuć się dzieckiem" - te słowa wójt i proboszcz jednej z gmin na Lubelszczyźnie postanowili zamienić w czyn. Duchowny i włodarz podczas otwarcia nowego placu zabaw osobiście przetestowali sprzęt przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców.

Nietypowe otwarcie nowego placu zabaw obyło się w miniony weekend w miejscowości Dębina-Osada, gm. Ulhówek (woj. lubelskie).

 

ZOBACZ: Chcieli ukraść skarbonę z kościoła. Ksiądz okazał się szybszy

 

Po oficjalnym przecięciu wstęgi nowe miejsce na mapie gminy osobiście przetestowali wójt Łukasz Kłębek oraz proboszcz miejscowej parafii. 

 

Nagranie z udziałem pierwszych "testerów" zostało opublikowane na facebookowym profilu gminy Ulhówek. "Dobrze czasami poczuć się dzieckiem. Ciekawe czy zjeżdżalnia jest bezpieczna i wytrzyma obciążenie?" - czytamy we wpisie. 

 

 

- To będzie hit internetu - ocenił włodarz gminy w nagraniu. Na szczęście nowy sprzęt doskonale się sprawdził, a teraz posłuży tym najmłodszym "testerom".

 

ZOBACZ: Plac zabaw we Wrocławiu zadziwia "rozmachem". To ławka i dwie zabawki

 

Wszystko nie mogłoby się udać bez inicjatywy mieszkańców. Zaniedbane miejsce - na którym zbudowano plac zabaw - zostało uporządkowane, a dzięki wsparciu lokalnej społeczności, miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, sołtysa oraz gminy wyposażone w nowy sprzęt. 

ms/prz/ lublin112.pl/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie