Pijana matka z dzieckiem w skateparku. To nie mogło skończyć się dobrze

Świat
Pijana matka z dzieckiem w skateparku. To nie mogło skończyć się dobrze
vk.com
Próba zdobycia rampy zakończyła się wywrotką

38-letnia Rosjanka wybrała się ze swoim małym dzieckiem do skateparku. Kobieta, która była pijana, próbowała pokonać wózkiem jedną z przeszkód. Skończyło się to wypadkiem, podczas którego niemowlę wypadło ze spacerówki.

Do zdarzenia doszło w mieście Jefriemow w obwodzie tulskim w zachodniej Rosji. 38-latka wybrała się na spacer z małym dzieckiem do miejscowego skateparku.

 

W pewnym momencie postanowiła wypróbować jedną z atrakcji, chcąc wjechać spacerówką z niemowlęciem na rampę do jazdy na deskorolce.

 

Niemowlę wypadło z wózka

 

Próba się jednak nie udała. Koła zawadziły o przeszkodę i matka razem z wózkiem runęła na ziemię. Mimo płaczu swojej sześciomiesięcznej córki, 38-latka nie dała za wygraną. Po uspokojeniu dziewczynki podjęła druga próbę zdobycia rampy.

 

ZOBACZ: Pijana matka przewróciła wózek z małym dzieckiem. Miała ponad 3 promile

 

Także tym razem kobieta upadła, a razem z nią spacerówka, z której wypadło niemowlę. Zdarzenia zostało nagrane przez świadków. Na wideo widać przyglądające się sytuacji dzieci.

 

 

Wcześniej odebrali jej bliźnięta

 

Według doniesień mediów, nagrana na filmie kobieta była pijana. 38-latka miała również walczyć z ludźmi, którzy widząc, co się dzieje, starali się odebrać jej dziecko.

 

ZOBACZ: Pijana matka miała 3,5 promila. Z dziećmi w wieku 5 i 6 lat spowodowała wypadek [ZDJĘCIA]

 

Sprawą filmu zainteresowała się policja, która wszczęła śledztwo w sprawie incydentu. Zareagowała również lokalna opieka społeczna, która zapowiedziała skontrolowanie sytuacji w rodzinie.

 

Okazało się że, nie był to pierwszy tego typu incydent z udziałem 38-latki. Kobieta została wcześniej pozbawiona prawa do wychowania dwójki swoich starszych dzieci - bliźniaków. Dzieci zostały jej odebrane z obawy o ich bezpieczeństwo.

dk/hlk/ polsatnews.pl, "Daily Mail"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie