Rafał Trzaskowski w klubie. "W porównaniu z awarią Czajki to bardziej ciekawostka obyczajowa"

Polska
Rafał Trzaskowski w klubie. "W porównaniu z awarią Czajki to bardziej ciekawostka obyczajowa"
Polsat News
W jednym z warszawskich klubów chciał skłonić DJa do zmiany odtwarzanej muzyki

- Trzaskowski, chyba trochę pod wpływem alkoholu, mówi o swoim mieście, w domyśle jego prywatnym i że o wszystkim może decydować. Trochę mówi to o zakulisowym oglądzie prezydenta - powiedział w "Graffiti" wiceminister infrastruktury Marcin Horała. Polityk skomentował nagranie z udziałem prezydenta Warszawy, który w weekend uczestniczył w imprezie w jednym ze stołecznych klubów.

- Dla mnie oburzające jest to, że mamy drugi raz z rzędu awarię oczyszczalni "Czajka" - powiedział Horała. Dopytywany przez Grzegorza Kępkę o incydent w klubie, ocenił go jako "ciekawostkę". - W porównaniu z awarią "Czajki" to bardziej ciekawostka obyczajowa - dodał.

 

"Moje miasto"

 

W jednym z warszawskich klubów Rafał Trzaskowski chciał skłonić DJ-a do zmiany odtwarzanej muzyki. Powiedział, co słychać na nagraniu: "to jest moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę".  

 

ZOBACZ: "Nie cała polska turystyka Wyspami Kanaryjskimi stoi". Horała o zakazie lotów do Hiszpanii

 

- Trzaskowski, trochę pod wpływem alkoholu, mówi o swoim mieście, w domyśle jego prywatnym i że o wszystkim może decydować trochę mówi o zakulisowym oglądzie prezydenta - komentował Horała. Wiceminister infrastruktury stwierdził: "to, że prezydent wdał się w dyskusję w klubie, to nie jest jakaś tragedia, są większe problemy w Warszawie". 

 

Horała dodał, że sam od bardzo dawna nie był w klubie. 

 

Odpowiedź Trzaskowskiego

 

Rafał Trzaskowski odniósł się do sprawy na Twitterze. Zamieścił wideo z jedną ze scen z filmu "Love Actually". Widzimy w niej tańczącego do piosenki "Jump (For My Love)" Hugh Granta wcielającego się w rolę premiera Wielkiej Brytanii. W pewnym momencie zostaje on "przyłapany" przez sekretarkę.

 

 

Dyskusja na Twitterze

 

Wideo było komentowane w internecie. Działacz społeczny Jan Śpiewak wylicza prezydentowi stolicy, do jakich spraw nie "wykorzystuje swojego autorytetu politycznego".

 

ZOBACZ: Rafał Trzaskowski w klubie chciał zmiany muzyki. "To moje miasto". Jest komentarz

 

 

Radosław Sikorski komentował wypowiedz dziennikarza Konrada Piaseckiego. 

 

laf/luq/ Polsat News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie