Rafał Trzaskowski w klubie chciał zmiany muzyki. "To moje miasto". Jest komentarz

Polska
Rafał Trzaskowski w klubie chciał zmiany muzyki. "To moje miasto". Jest komentarz
Polsat News
Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak Rafał Trzaskowski żartobliwie próbuje wpłynąć na zmianę muzyki w warszawskim klubie

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak Rafał Trzaskowski prosi w jednym z warszawskich klubów o zmianę muzyki na "bardziej taneczną". - To moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku - żartobliwie zwrócił się do DJ. Prezydent stolicy skomentował całe zajście na Twitterze, publikując wymowną scenę z filmu "Love Actually". W internecie zawrzało.

Wideo z udziałem Trzaskowskiego odbiło się w internecie szerokim echem. Jak donosi portal "Pudelek", wykonane zostało w jednym modnych klubów nad Wisłą. Polityk bawił się na urodzinach znajomej.

 

ZOBACZ: "Wąsaty wujek" proponuje disco-polo. DJ-e o kulisach pracy. Reportaż polsatnews.pl


Muzyka grana przez DJ nie odpowiadała jednak grupie, która - według relacji świadka imprezy - próbowała wpłynąć na zmianę utworów przez kilka godzin. Chciano, by repertuar był bardziej taneczny.

 

"To moje miasto"


W pewnym momencie do stanowiska DJ podszedł prezydent Warszawy. Żartobliwie próbował negocjować "puszczenie odrobiny funku".


- To moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę - mówił do stojących za konsoletą.

 

ZOBACZ: Trzaskowski o przepychance posłów: Nitras dbał o to, by wiceminister nie osunął się ze schodów


Wraz ze znajomą zostali poinformowani, że bawiący się w klubie nie mają wpływu na muzykę. Nagle padło pytanie o to, ile osób ma założone maseczki. Jego koleżanka poprosiła o mikrofon, by... prezydent stolicy mógł powiedzieć o konieczności ich zakładania.


- Rafał wyciągnął maskę z kieszeni i odział ją na twarz, ale jak mówił, to ją zdejmował. No i potem zamówił Jamiroquai (zespół - red.) i odszedł - relacjonował "Pudelkowi" uczestnik imprezy.


Trzaskowski odpowiedział... filmowo


Rafał Trzaskowski odniósł się do sprawy na Twitterze. Zamieścił wideo z jedną ze scen z filmu "Love Actually". Widzimy w niej tańczącego do piosenki "Jump (For My Love)" Hugh Granta wcielającego się w rolę premiera Wielkiej Brytanii. W pewnym momencie zostaje on "przyłapany" przez sekretarkę.

 


"Udanej niedzieli" - napisał prezydent Warszawy.

 

Dyskusje w internecie

 

W internecie trwa dyskusja na temat zachowania Trzaskowskiego. Działacz społeczny Jan Śpiewak wylicza prezydentowi stolicy, do jakich spraw nie "wykorzystuje swojego autorytetu politycznego".

 

 

Z kolei europoseł Radosław Sikorski odniósł się do słów krytyki dziennikarza Konrada Piaseckiego.

 

ac/sgo/ pudelek.pl, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie