Backstreet Boys zostali w domu i... nagrali wyjątkowy teledysk

Kultura
Backstreet Boys zostali w domu i... nagrali wyjątkowy teledysk
Glenn Francis (Toglenn); CC BY-SA 4.0
Backstreet Boys to jeden z symboli lat 90.

W ramach akcji charytatywnej #iHeartConcertOnFOX amerykański zespół Backstreet Boys stworzył nowy teledysk do jednego ze swoich największych hitów "I Want It That Way". Panowie postanowili nagrać do niego sceny osobno ze swoich domów.

Ich wideo było częścią muzycznego wydarzenia, które zorganizował Elton John. W ten sposób brytyjski artysta chciał okazać wsparcie tym, którzy pomagają w walce z koronawirusem.

 

 

Zespół Backstreet Boys powstał w 1993 roku. Jego skład tworzą: Nick Carter, Brian Littrell, Howard Dorough, Alexander McLean oraz Kevin Richardson.

ZOBACZ: Miłość w czasach zarazy. Seniorzy spotykają się na zamkniętej granicy

W trakcie nagrania u boku dwójki wokalistów pojawiły się ich dzieci. Richardson zaprosił synów, by towarzyszyli mu grając na perkusji i gitarze. Natomiast Carter w jednej ze scen pod koniec klipu śpiewał z synem na rękach.

 

 

Słynny amerykański boysband podkreślił, że czuje się zaszczycony tym, że mógł być częścią tego niesamowitego wydarzenia.

 

Do akcji przyłączyły się m.in. Alicia Keys i Billie Eilish

 

W trakcie godzinnego programu można było zobaczyć nie tylko Backstreet Boys. Ze swoich domów postanowili wystąpić także inni artyści. W ich gronie znaleźli się: Camila Cabello, Shawn Mendes, Alicia Keys, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong, Sam Smith, Dave Grohl oraz Mariah Carey.

 

Darowizny, które udało się zebrać w trakcie całego wydarzenia, zostaną przekazane Feeding America oraz First Responders Children's Foundation - organizacje zajmują się wsparciem rodzin, które ucierpiały z powodu koronawirusa.

 

Koronawirus - pamiętaj o zaleceniach WHO

 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w swoich zaleceniach przypomina, by podczas kichania lub kaszlu zasłaniać się rękawem (nie dłonią). Ewentualnie, używać do tego jednorazowej chustec-zki, którą należy niezwłocznie wyrzucić do śmieci po czym umyć ręce.

 

Wczoraj Obrona Cywilna we Włoszech poinformowała o śmierci 812 osób zakażonych koro-nawirusem, które zmarły w ciągu doby. Wirus doprowadził już w tym kraju do śmierci 11591 osób.

 

W Hiszpanii w ciągu ostatniej doby odnotowano 849 nowych przypadków śmiertelnych z po-wodu koronawirusa. Łączna liczba zgonów na terenie Hiszpanii z powodu pandemii wynosi 8189.

 

ms/ variety.com/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie