Rekolekcje przez internet. "Przemyślenia na czas zarazy" o. Legana

Polska
Rekolekcje przez internet. "Przemyślenia na czas zarazy" o. Legana
Polsat Ropdzina
Rekolekcje przez internet. "Przemyślenia na czas zarazy" o. Legana

Codziennie o godzinie 16:00 na portalu polsatnews.pl i w mediach społecznościowych stacji Polsat Rodzina publikowane będą są odcinki "Przemyśleń na czas zarazy". Przygotują je duszpasterze znani z programu "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć" w Polsat Rodzina. Dziś zapraszamy na trzeci odcinek cyklu.

Wielki Post to okres zadumy i przygotowań do Wielkanocy - najważniejszego święta w Kościele katolickim. To także czas, gdy w parafiach organizowane są rekolekcje, czas duchowych ćwiczeń i refleksji.

 

Rozważania przygotowane przez duszpasterzy z różnych zakonów

 

Zgodnie z akcją #Zostańwdomu oraz wychodząc naprzeciw potrzebom widzów, na stronie polsatnews.pl oraz na Facebooku Polsat Rodzina publikowane będą rozważania przygotowane przez duszpasterzy z różnych zakonów i stron Polski, którzy na co dzień prowadzą program "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć".

 

Unikalną propozycją są rekolekcje adresowane do seniorów, którzy są szczególnie narażeni na infekcję koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo Polsat Rodzina apeluje również do ludzi młodych, aby pomogli swoim dziadkom czy rodzicom w skorzystaniu z internetowych nauk rekolekcyjnych.

 

Program rekolekcji internetowych "Przemyślenia w czasach zarazy":

  • Przemyślenia dla każdego prowadzone przez o. Michała Legana, paulina z Jasnej Góry / 24-26 marca oraz 30 marca-1 kwietnia.
  • Przemyślenia dla seniorów prowadzone przez ks. Piotra Kieniewicza, marianina z Lichenia i Warszawy / 27 marca-29 marca
  • Przemyślenia dla młodzieży prowadzone przez o. Jacka Szymczaka, dominikanina z Łodzi / 2-4 kwietnia.

Rekolekcje internetowe będą publikowane codziennie i dostępne cały czas, od wtorku, 24 marca na Facebooku Polsat Rodzina oraz na portalu polsatnews.pl.

 

Dziś trzecia część "przemyśleń dla każdego" prowadzona przez o. Michała Legana, paulina z Jasnej Góry. 

  

 

 

WIDEO - druga część nauk o. Michała Legana, paulina z Jasnej Góry

  

Wideo: Pierwsza część nauk o. Michała Legana, paulina z Jasnej Góry

 

 

red/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie