#Zostańwdomu w okresie Wielkiego Postu i skorzystaj z rekolekcji przez internet

Polska
#Zostańwdomu w okresie Wielkiego Postu i skorzystaj z rekolekcji przez internet
Polsat Rodzina
Przemyślenia dla każdego prowadzi o. Michał Legan

Od wtorku, codziennie o godzinie 16:00 na portalu polsatnews.pl i w mediach społecznościowych stacji Polsat Rodzina publikowane będą kolejne odcinki "Przemyśleń na czas zarazy". Przygotują je duszpasterze znani z programu "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć" w Polsat Rodzina.

Wielki Post to okres zadumy i przygotowań do Wielkanocy – najważniejszego święta w Kościele katolickim. To także czas, gdy w parafiach organizowane są rekolekcje, czas duchowych ćwiczeń i refleksji.

 

Rozważania przygotowane przez duszpasterzy z różnych zakonów

 

Zgodnie z akcją #Zostańwdomu oraz wychodząc naprzeciw potrzebom widzów, na stronie polsatnews.pl oraz na Facebooku Polsat Rodzina publikowane będą rozważania przygotowane przez duszpasterzy z różnych zakonów i stron Polski, którzy na co dzień prowadzą program "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć".

 

Unikalną propozycją są rekolekcje adresowane do seniorów, którzy są szczególnie narażeni na infekcję koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo Polsat Rodzina apeluje również do ludzi młodych, aby pomogli swoim dziadkom czy rodzicom w skorzystaniu z internetowych nauk rekolekcyjnych.

 

Program rekolekcji internetowych "Przemyślenia w czasach zarazy":

  • Przemyślenia dla każdego prowadzone przez o. Michała Legana, paulina z Jasnej Góry / 24-26 marca oraz 30 marca-1 kwietnia.
  • Przemyślenia dla seniorów prowadzone przez ks. Piotra Kieniewicza, marianina z Lichenia i Warszawy / 27 marca-29 marca
  • Przemyślenia dla młodzieży prowadzone przez o. Jacka Szymczaka, dominikanina z Łodzi / 2-4 kwietnia.

Rekolekcje internetowe będą publikowane codziennie i dostępne cały czas, od wtorku, 24 marca na Facebooku Polsat Rodzina oraz na portalu polsatnews.pl.

 

WIDEO - zobacz rekolekcje wielkopostne "Przemyślenia na czas zarazy" w Polsat Rodzina:

 

luq/hlk/ Polsat Rodzina
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie